Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan írtok vissza...

Milyen gyorsan írtok vissza Messengeren ismerősöknek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Mivel nem lógok egész nap a telefonomon, ezért általában pár órán belül írok vissza, de van, hogy csak egy, másfél nap múlva.


16/L

2020. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ:Ha hye az üzenet vagy valami olyan hogy beszélünk hivásba de nincs kedvem ugy teszek mintha dolgom lenne ,van e mobilnetem,de alapbol ha hallom hogy csipog egyezerre visszairok imádom a messengert a gifeket a matricákat szntem nagyon jo!
2020. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nahát:D én egesz nap raerek ,es altalaban a telon logok ha meg vilagos leveszem a tuzfalat
2020. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
43%
Attól függ, valakinek egyből vissza írok.
2020. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mér olyan nagy baj ha mi az utolsóval egyszerre írunk?És ha fontos?Na most pontozzatok le
2020. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De telleg le kellett pontozni csak azért mert a legjobb barátnőmnek egyszerre visszairok?Vagy ha a tanár videochatet kér vagy mást akkor "egyezerre visszairok" = 0%


Félóra mulva (had adjon 1est)= 89%



Logika emberek?Hol a logika?

Elnézést hogy ilyen feldult vagyok de váladzoltam egy kérdésre és az összest lepontozták aki azt irta egyszerre visszair hát komolyan.....ez mér ekkora baj?Világvége lesz ha egyszerre visszairunk csak mert itthon ülnk és halljuk hog csippan a telefon?! Öcsém....

2020. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt lepontozzátok annak igazat adok,tényleg haragos vpltam,de az üzenetet nem értem,többet akkor nem egyszerre irok ha unstkouok se megigerem....😠
2020. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!