Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen kis nyomi?

Miért vagyok ilyen kis nyomi?

Figyelt kérdés

Pattanásos vagyok, akámit szedtem rá eddig életem során, semmitől nem múlt el. Sose. A hajam állandóan zsíros, bármit csinálok, nem jó. Fél naponta kellene hajat mosnom, hogy ne legyen zsíros. Tavaly egész nyáron hetente csak 1x mostam hajat, de nem ért semmit az se, ugyanúgy zsíros lett egy fél nap után. Voltam már több bőrgyógyásznál is, de amit felírtak, semmi nem használ. Mit tegyek? Az önértékelésem egy nagy 0 ezek miatt, pluszba még nincsenek se barátaim, se fiúm, mert bűn ronda vagyok.

Ez nem normális, ami velem van, mert az egész osztályból csak én vagyok ilyen elcs.e.szett. Már minden nap sírok emiatt, mert ilyen nyomorék vagyok.


2020. jún. 10. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindent, egészséges étrend, sport, ilyen-olyan samponok, meg krémek, de semmi nem használ. Van olyan, aki még 25 éves korában is ilyen tünetekkel küzd.
2020. jún. 10. 09:43
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem szedni kell dolgokat meg kenni, hanem normálisan étkezni.
2020. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Voltál orvosnál? A bőrgyógyász csak a tüneteket kezeli. Gondolom, azt nem mondták meg, hogy mitől van.

Sok minden lehet a háttérben. Lehet, hogy ez csak a tini kori pattanásosság és el fog múlni. De lehet valamilyen nőgyógyászati probléma. Vannak olyan problémák, amik ösztrogén túltengéssel járnak és ez okozhat pattanásosságot. Pl. endometriózis, myóma.

De lehet más a hormonális rendszert érintő betegség is.

Szerintem egy alapos kivizsgálás kéne, endokrinológus, nőgyógyász. És sajnos nem minden orvos lelkiismeretes, úgyhogy lehet, hogy többhöz is el kell menned, mire kiderül, hogy van-e valami ilyen jellegű gond.

2020. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel, hogy normálisan zabálok, de nem segít? Le lett írva észkombájn!
2020. jún. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!