Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják kicsinálni...

Miért akarják kicsinálni J.K.Rowlingot?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy miket Tweetelt,meg minden.Csak nem látom,ez hol bizonyíték arra,hogy ő transzfób.Azt hiszem a TERF a helyes kifejezés erre.Azt is szeretném megkérdezni,hogy ez a kifejezés tulajdonképpen mit is takar.
2020. jún. 12. 16:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos manapság lmbtq témában jobb csendben maradni...mert ha egy kis minimális negatív kritikát fogalmazol meg akkor te leszel az transzfób-homofób-mittudoménmilyenfób...


Egy ilyen híres személyre pedig egyből ugranak sajnos.

2020. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk elég kényes a téma,mert ezt úgy is lehet értelmezni,hogy a változó korú nők,akik nem menstruálnak,ők nem nők:D


Őszintén szólva én nem értem az egész cirkuszt egyik oldalról sem.

Ez az egész arra jó,hogy valaki cikket írjon belőle,az emberek egymásnak ugorjanak.És mások ebből élnek meg.

Olyan dolgokon való vitatkozáson,aminek semmi értelme.


Szerintem a nők jelentős része örülne,ha sosem kellene menstruálnia.

Az egyik legrosszabb dolog abban,ha valaki nő.Nem hinném,hogy bármelyik transznemű szívesen vállalná.

2020. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22 Mivel a hormonproblémás, vagy idősödő nőknek is női testük van, ezért nem valószínű, hogy kényes lenne a téma.

Egy női test, ami nem funkcionál rendesen, külön, nőkre tervezett orvosi figyelmet igényel, a nagyik pedig csak úgy érhetnek a ciklusuk végére, ha addig volt ciklusuk.

Női testi problémákhoz, és ciklusokhoz pedig női testek kellenek.

Személy szerint inkább azt tartom megalázónak, amikor az ilyen nőket egy kalap alá veszik a férfiakkal azon az alapon, hogy "na hát azok a cisz nők sem menstruálnak, szóval mi a különbség köztük, meg egy pénisz birtokos között?"

2020. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Az egyik legrosszabb dolog abban,ha valaki nő.Nem hinném,hogy bármelyik transznemű szívesen vállalná."


Meglepő de ebben tévedsz kicsit (no offense) itt gyakorin is olvastam 1-2 transztról hogy dalolva viselnék el sőt imádnák a menstruációval járó kellemetlenségeket :D

2020. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!