Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mondjuk a holnapi napotok...

Ha mondjuk a holnapi napotok lenne az utolsó napotok az életben, mielőtt meghaltok, mit csinálnátok ? Vagy ha az utolsó hetetek lenne ?

Figyelt kérdés
Szerintem normál esetben amúgy minden napot úgy kellene megélni az embereknek, mintha az utolsó lenne.

2020. jún. 12. 19:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
Kilences, használj privát ablakot, akkor nem ment böngészési előzményt. :-D
2020. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Keresnék egy-két profi "keménylegényt" és kikészíteném azokat, akik engem tönkretettek. Ehhez sajnos kevés lenne egy nap, de még egy hét is, pláne, ha szeretném látni az arcukat közben...

Meg keresnék gazdit a cicámnak.

Rokonaim, szeretteim már nincsenek, így semmi búcsúzkodás nem lenne.

2020. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Lefeküdnék aludni, hogy minél előbb holnap legyen.
2020. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
75%
Hát akkor biztos nem tanulnék a hétfői vizsgámra :D
2020. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Őszintén? Semmit. Vagyis ugyanazt, mint egyébként is: döglenék az ágyban és nézném a tévét vagy neteznék vagy könyvet olvasnék vagy ilyesmi.

Aki valami hű de fontosat akart még elérni az életében, az 1 nap alatt úgysem fogja tudni bepótolni, szóval felesleges bármit is másképp csinálnia, szerintem.

Nekem meg személy szerint nincsenek terveim a jövőre nézve, úgyhogy tök mindegy, hogy holnap halok-e meg vagy 60 év múlva. Igazából már mindent megtettem, amit tennem kellett, láttam, amit látnom kellett, innentől kezdve már mindegy.

2020. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Keresnék gazdát a macskáimnak és megnézném a clone wars végét.
2020. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Felhívnám a családomat és beszélgetnék velük egy nagyot. Aztán befeküdnék az ágyamba (ami szerintem a világ legjobb helye) férjestől, macskástól és csak elaludnék. Többé nem ébrednék fel. Remélem így ér véget, ha egyszer végetér.
2020. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Felkesziteném a szeretteimet. Atadnék mindenfele pinkodot, vagy amit tudok kiveszek a bankbol. Kitakaritanèk a-z.

Meg ilyenek.

2020. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapot úgy élni mintha utolsó lenne... Ennek nincs értelme. Mert egyik nap sem az utolsó nap. Most akkor mindenki eladná mindenét, felmondana és élvezné egy napig az életet. Másnap mi lenne? Pofáraesés.

Beszólnék mindenkinek aki egy féreg volt velem, össze is verném őket, aztán meg leinnám magam a mezőn egyedül, és ott halnék meg a földön fekve.

2020. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hazamennék a szeretteimhez és elsimítanék mindent hogy nekik kevesebb dolguk legyen.

Nem lehet mindennapot úgy megélni. Az élet nem így működik. Vannak gondok amik nem repülnek el csak mert nem foglalkozol velük. Gondolni kell a jövőre. A tapasztalatom az hogy aki nem teszi az megbánja.

2020. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!