Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszamennétek szívesen az...

Visszamennétek szívesen az időben a múltba? Ha igen, akkor mint külső szemlélőként, hogy nem avatkoznátok bele a múlt történéseibe,hanem csak nézned magad kívülről, vagy beavatkoznál tevőlegesen ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Több rossz lépésem, döntésem volt már az életben, így ezeken változtatnék pozitív irányba.
2020. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
63%
SOHA! Minden, amin keresztül mentem, elvezetett ahhoz, aki ma vagyok. Bizony sokszor kijár a rosszból. Ezek mind megerősítenek. A sorsod formálója te magad vagy. Ha hiszel, ha cselekedsz, eléred az álmaid. Csak magadon múlik. A múltba csak tanuló szándékkal tekints. Engedj el minden rosszat, vedd úgy, hogy egy lecke volt, amiből tanulhatsz és csak előre visz. Mindig hallgass a megérzéseidre, VEZETNEK!
2020. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Beavatkoznek, es meglepnem azt, amit sajat gyavasagombol nem leptem meg.
2020. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha tehetném se mennék vissza. Úgyse akarnék semmit megváltoztatni rajta. A hibákat se akarnám megváltoztatni, max magamra szólnék, hogy na, azért vegyek már vissza egy kicsit az arcomból (de ezt is csak pár esetben tenném meg).
2020. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én beavatkoznék, de csak 1 dologba
2020. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak külső szemlélőnek.
2020. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

visszamennék, de nem változtatnék meg semmit, még csak apróságokat sem, mert félnék attól, hogy ez teljesen kihatással lenne a jelenre, és nem ott tartanék, ahol most, esetleg minden más lenne.


nem tudom, ismeritek-e, de a Life is Strange nevű videojátékban is jelen van ez a probléma. (a lényeg, hogy a főszereplő vissza tud menni az időben) megváltoztatott valamit a múltban, és a jelen egy teljesen másik irányba haladt. sőt.


a jó pillanatokat visszanézném, érdekes lehet, amúgy is nagyon érdekel ez a téma :)

2020. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
tanulni vagyunk itt. ami megtörtént annak úgy kellett lennie. ha visszamennél se tudnál bele piszkálni látom nem akarjátok megérteni. max szét nézhetnél. De még ez sem lesz lehetséges soha úgysem. nem azért vagyunk itt. ami elmúlt az elmúlt. tanulni kell belőle.
2020. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!