Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire számít a külső?

Mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon jó pasi de igyekszem jó szívű lenni kedves, törődök a lányokkal ahogy mindenkivel is de valahogy nem igazán akar össze jönni , pedig már jó lenne.

Mellékelek egy képet hátha tudtok valamennyire segíteni hogy miben kéne változtatni akár stílus akár más:

[link]



2020. máj. 16. 21:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jóképű vagy!
2020. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Minden a gondolkodással kezdődik. Messze átlag feletti vagy szerintem arcra. Vannak nálad sokkal baltaarcúbb emberek barátnővel, szóval a "nem vagyok túl jó pasi" csak a te fejedben létezik.


Kezdj el kondizni, építsd az életedet, ismerkedj ahol csak tudsz... lehetőleg ne görcsösen, ne kimondottan potenciális kapcsolatra vadászva.

2020. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Hetero férfiként mondom, abszolút jól nézel ki.

Személy szerint megnöveszteném a hajat egy kicsit a helyedben.

2020. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
32%
A kondizás az aztán baromi fontos ám.:D Érdekes mikor előkerülnek a párkapcsolatok meg a nők, akkor mindig valami balek jön ezzel a kondizással. Abszolút nem ezen műlik a dolog. Olyan kövér embereknek is van barátnőjük, hogy csak na. Az egész fejben dől el és kisugárzás dolga. Kondinak ehhez a világon semmi köze nincs.
2020. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül sikertelen vagyok a nőknél. Valahogy mindig elhajtanak így már lassan nem is próbálkozom. Nem sirankozok meg semmi ilyesmi de jó lenne egy objektív tanács
2020. máj. 16. 21:37
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Be engednélek az ágyamba..
2020. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
Mosolyogj!🙂
2020. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Olyan nőket hajkurászol akik nem hozzád valók. A kinézet és a stílus a fontos. Kinézet alatt mondjuk nem pont az izmosságot értem. Ha komoly hosszútávú kapcsolatot keresel, akkor úgy kell kinézz, hogy ezt el is higgyék rólad. Egészséges életmód, ápolt megjelenés például. Intelligenciára utaló beszélgetések, udvariasság, illem. Aki emiatt elhajt az csak annyit is ér. Aki értékeli ezeket azokkal kell foglalkoznod.
2020. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Igazad van 8/8 nem vágyók sokra csak egy kis boldogságra. Mindenkinek jár. Művelődni szoktam. Rengeteget olvasok.
2020. máj. 16. 21:43
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
Férfi vagyok. Szerintem kicsivel átlag feletti vagy így arcra. Lehetne még dobni rajta valami jobb frizurával. Férfiasnak is tűnsz. Viszont elég búval b.szott fejet vágsz, lehet, hogy ez a gond.
2020. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!