Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szívesen töltenéd olyan...

Szívesen töltenéd olyan emberrel az idődet, (a család nyomására) aki egy olyan személlyel van nagyon jóban, akivel ti utáljátok egymást?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy akivel én így is úgy is kapcsolatban kell hogy maradjak az a rokonom. Nekünk semleges a kapcsolatunk. Ő viszont nagyon jóban van egy olyan személlyel akivel mi kölcsönösen utáljuk egymást.

Én személy szerint elég kellemetlenül érzem magam ettől. De a család nyomására kell a rokonommal állandóan találkoznom (“csak mert ő a rokonom”) de amúgy se jóban se rosszban nem vagyok vele. Viszont frusztrál, hogy ő meg legjobb barátja annak akivel utáljuk egymást.

Te tartanád a rokonoddal továbbra is felületesen a kapcsolatot a család nyomására?

Felületes azt foglalja magába, hogy pár hetente írogatunk egymásnak, kimegyünk 1-2 órára találkozni. De ő vele se kedveljük úgy igazán egymást úgy hogy úgy igazán nyíltan beszélgetni sem szoktam vele csak semleges dolgokról. Elég kellemetlen nekem ez az egész pedig évek óta ez megy. Csak kezdem unni, hogy állandóan mindent úgy csinálok ahogy a családból 1-2 ember elvárja, ha azt szeretném tenni ha nem.



2020. jún. 13. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a legjobb barátjával nem kedvelitek egymást, a rokonoddal lehetsz jóban. Ebben szerintem semmi furcsa nincs.


Ettől függetlenül, ha neked kellemetlen, ne találkozz vele! A családodnak semmi köze ahhoz, hogy te kivel tartod a kapcsolatot és kivel nem. Állj a sarkadra, és mond meg nekik, hogy ez a te életed, és azzal töltöd az idődet, akivel szeretnéd.

2020. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rokonodnak mi köze ahoz hogy te azt az embert utálod? Neki volt szerepe benne? Gondolom nem. Akkor mi a baj? Szerintem a kellemetlenség te okozó saját magadnak.

Plusz képmutatás tőled hogy úgy jópofizol a romonnal hogy nem is kedveled. Hány éves vagy hogy még a családod mondja meg hogy kivel barátkozz?

2020. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kellemetlenséget te okozod
2020. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!