Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ön mit szólna, ha telefonoznál...

Ön mit szólna, ha telefonoznál a piros lámpánál, és egy biciklis beszólna az ablakon, hogy egy szabálytalan?

Figyelt kérdés
*Eredeti kérdésben, "Te mit szólnál"

2020. jún. 14. 14:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan, aki nem tud olvasni sem, az mit szónokol itt, mint a nyolcaska? Miért nem megy és tanulja meg az ábécét inkább szabadidejében?
2020. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Bírom az olyan válaszolókat, akik azt hiszik, ha E/2-ben teszek fel egy kérdést, hogy magamról írok... Nem magamról írok, egy olyan videót néztem YouTube-on, ahol egy biciklis ezt csinálja.
2020. jún. 14. 17:24
 13/29 anonim ***** válasza:
13%
Igaza van! Az ember a saját életével azt kezd amit akar, de ha már mást is veszélyeztet, az több mint felháborító!!!!!!!!!!!
2020. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az nem olyan vészes ha valaki az álló autóban nyomkodja kicsit a telefonját, persze nyilván szabálytalan. Ha még Svájcba lennénk, vagy valami hasonló helyen akkor meg is érteném de így... Amúgy a biciklisek 99%-a nem tartja be a kresz-t, SŐT nem is ismeri úgyhogy számomra ez hallatlan.


Ismerek olyat akivel ha így leállna kötekedni egy biciklis, akkor nagyon hamar orrba vágná. Úgyhogy ha önkéntes rendőrködni szeretne valaki, akkor számoljon vele hogy bármikor csúnya pofáraesés lehet belőle (akár szó szerinte is).

2020. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
26%

Bődületes nagy hazugság, hogy az biciklisiek 99 százaléka nem tartja be a KRESZt.


Semmi bizonyíték nincs rá és az ellenkezőjére meg egyre nagyobb lépések vannak és egyre inkább az látszik, hogy betartják, ahol csak lehet. És még ott is, ahol nem lehet.


Aki ilyet mond, hogy 99 százalék, az bizonyára az összes kérekpárosról rendelkezik hiteles infóval. Ugye?


Nos, akkor legyél kedd és ezt közzé tenni.


Van rá 2 millió forintom, hogy nem fog menni hitelesen alátámasztani.

2020. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Javítás : tedd közzé (és nem kedd)
2020. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%

Fura, hogy a KRESZ szabály a 10es hozzászólásban milyen aránytalanul felpontozott!


Az is fura, hogy egyeseknek fogalmuk sincs itt a MKK működéséről és eredményeiről. És az kifejezetten zavaró, hogy tudatlanságban vagdalkódzik itt a hamis tényekkel valaki, amikor egyre több suliban oktatnak KRESZt és rá kéne jönni, hogy nem a kerékpáros, és autós különbséget kell erősíteni, hanem mindenkinek oktatni a KRESZt, hogy kulturált legyen a közlekedés és a társadalmi feszültség ne itt csapódjon le.


Én most bosszús vagyok, mégsem hazudok online, mert találkoztam egy-két helytelenül közlekedővel.


A kerékpáros a kérdésben hamisan ítélte meg a másikat. Ráadásul egyértelműen feszült. Szüksége lenne egy lelki gondozásra és lehet kibújna a szög a zsákból, mitől annyira nyomorult az élete, hogy még a kákán is csomót keres. Mert azt csinálja: szenved, fáj neki valami és azt nem tudja feloldani, ezért a fájdalmát és szenvedését tovább adja, ami neki átmenetileg segít, de ha rájön mekkorát tévedett, még jobban fogja utálni magát és még mélyebbre süllyed a lelki nyomorában..


Szóval ha egy jó napomon kap el, adok neki egy névjegy kártyát és 1 alkalmas pszichoterápiás beszélgetést, hogy lássa a valódi gond nem a tévképzete az autósokkal kapcsolatban, hanem más forrásból fakad.


De ha lenne neki barátja, akivel egy sör mellett tud őszintén beszélni, ezt magától is észre venné...

2020. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Tizenegyeske, ugyan honnan a péniszből vetted, hogy nekem nem megy az olvasás?
2020. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%

Én most vizsgáztam KRESZ-ből, és jelenleg nálunk Magyarországon, álló vagy várakozó autóban NEM tilos telefonoznia a sofőrnek. Ez más országokban azonban eltérhet.

Kiordítanám neki, hogy tanulja újra a KRESZ-t!

2020. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Angliában tilos, hat pont és büntetést is kell fizetni.
2020. jún. 17. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!