Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem nem veszi fel...

Csak nekem nem veszi fel szinte senki a telefont?

Figyelt kérdés

Komolyan már lassan sírok. Nem tudom mit rontok el.


Autószerelőt ha hívom nem veszi fel, ki kell menni személyesen beszélni majd mondja, hogy "láttam, hogy kerestél" , de akkor nem hívlak vissza. Persze... 3-4 órája kerestelek.


Oktatóm hívom a megbeszéltek szerint, erre nem veszi fel majd 3 óra múlva hívom "láttam, hogy kerestél ".


Mesterek is, hívom az ácsot, nem veszi fel és 4 nap után sem hív vissza.


Akkor egy autómentős ismerősöm hívom hogy tanítson meg trélerrel tolatni, míg panaszkodik, hogy nincs meló,én kibéreltem volna tőle egy utánfutót , meg is beszéltük, hogy 2 hete hétfőn keresem , hívtam azóta sem hívott vissza.


Legnyomasztóbb , hogy 3 alkalommal hívtam az unokatesóm fél éve és Ő sem hívott vissza.


Jellemem, nos egy jószívű segítőkész ember vagyok mindig mosolygok senkit nem bántok meg, illedelmes vagyok, mindig bocsánatot kérek meg bármit megköszönök. (Anno még az egyeseket is a suliba, mondván dolgozott vele a tanár és nem csak látva a nevem áthúzta, mint a matek tanárom aki utált, joggal mert diszkalkuliás vagyok.)

22/f



2020. jún. 15. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Apam ma kb 20-szor probalta felhivni a borgyogyaszt, akihez csak ugy elmenni nem lehet, idopontot meg csak rendelesi idoben, amikor viszont nem veszik fel.

A fogorvost 1 honapig hivogatta es nem vettek fel sose.

2020. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hivj engem én föl fogom venni. :) lol
2020. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem munka miatt kell rengeteget telefonálni, azt se nagyon veszik fel. Mondjuk én olyankor hagyok egy SMS-t, nekik fontos hogy beszéljük, így végül szinte perceken belül visszahívnak:) esetleg írj te is, pl szerelőnek, hogy mi miatt kerested, stb. Aki “belőled” él, vissza fog hívni, vagy fog jelentkezni valahogy
2020. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

"Jellemem, nos egy jószívű segítőkész ember vagyok mindig mosolygok senkit nem bántok meg, illedelmes vagyok, mindig bocsánatot kérek meg bármit megköszönök."


Ennek semmi köze ahhoz, ki mikor ér rá felvenni a telefont. Az agyadban keresel csak összefüggést a két dolog közt.

2020. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy le van tiltva az azonosítód - és nem fogadnak szám nélküli hívásokat. Bár, ha mondják, hogy látom, kerestél, akkor ez nem állja meg a helyét. Vannak azért olyan élethelyzetek is, amikor SZÓ SZERINT belehalhat abba valaki, ha azonnal felveszi a telefont. Van egy olyan aspektusa a helyzetnek, hogy abból nem élnek meg emberek, hogy a fizetős munkát félre dobva veled cseverésznek. Ha adsz valakinek előleget a munkáért, már teljesen más lesz a gyerek fekvése, mint ha csak hívogatsz egy pénzért dolgozni szándékozó embert. Szép dolog az emberi jó viszony, de megélhetési forrásként az esetek igen túlnyomó hányadában gyenge történet.
2020. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 azert azok az elethelyzetek eleg ritkak!
2020. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökérség már normális választ lepontozni... Akkor minek teszel fel kérdést!
2020. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor mar 0-n all, akkor tobben lepontoztak.

Jott a lepontozobrigad.

2020. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontozok le. Youtube-n csak 1 dislikeot adtam életemben, pedig jó sokat töltök ott. Szóval én nem pontozgatok, már fel sem, mert régen jó volt zöld pacsit adni, most ez az új cucc nekem nem szimpatikus.


Egyébként anno amikor félre pontoztam akkor ráírtam az illetőre, hogy küldjön választ amiben felpontozhatom másik kérdésnél.

2020. jún. 15. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor én is így járok, ezért is utálom a telefonálást. De azért vegyük figyelembe, hogy most még nem rázódott vissza az eredeti élet mindenhol, ezért is lehet ez a szétszórtság sok helyen.
2020. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!