Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne az egyik barátodról/barátnődről, szomszédodról, munkatársadról, volt osztálytársadról vagy egyéb ismerősösről, hogy egy prostituált?

Figyelt kérdés

Pénzért szokott szexet nyújtani embereknek a megélhetésért.


Megváltoztatná a viszonyotokat? Máshogy tekintenél rá ezek után?



2020. jún. 15. 19:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Én ismerek ilyet. Ő szereti csinálni, senki se kényszerítette rá. Nem vagyunk barátok és nem is leszünk csak egyszerűen ismerős, úgyhogy semmi közöm hozzá.

A kérdésben az is szerepel hog, volt osztálytárs, szomszéd. Na az ő életükhöz végképp semmi közöm.

Ha egy barátomtól derülnek ki az más, biztos még kérdezném hogy miért csinálja, de ritkítanám a találjozásokat vele, mert ez nekem se fér bele. Képzeld el hogy mentek moziba vagy kávézni, erre a kuncsaftok téged is egy kalap alá vesznek vele.

2020. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Talán 17 voltam, amikor egy általános iskolai osztálytársammal összefutottam az éjszakában. Ruháin, sminkjén rögtön látszott, mivel keresi a kenyerét. Az akkori idealista énemet meglehetősen szíven ütötte a felismerés, de a beszélgetésünk során megértettem és elfogadtam az álláspontját.
2020. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%
Én elég elfogadó ember vagyok, többet foglalkoznék vele.Nem a prosti élete érdekelne, de biztos vagyok, hogy nehéz lehet neki.Nagyon sokkan nem szeretik a prostikat, így biztos vesztett el barátokat is.Ott lennék neki, amennyire tudok.Úgy bánnák vele, mint egy olyan emberrel, aki nem prosti.Véleményem nem változna róla.
2020. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
90%
Megpróbálnék segíteni neki kilábalni ebből.
2020. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha családtag vagy olyan emberről derülne ki, aki fontos nekem, akkor megpróbálnám megérteni, hogy miért kezdett bele ilyen alantas dologba, és megpróbálnám segíteni, hogy lépjen ki ebből.


Ha nem akar kilépni, jól érzi magát így és nem fogadja el a segítségem, akkor megszakítanám vele a kapcsolatot.


Nem hiszek benne, hogy a prostitúció olyan megélhetési forma, ami egy szinten emlegethető pl az irodai munkával vagy pl. vendéglátózással.

2020. szept. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%
Elcsodalkoznek a gusztusan. Azt hallom, hogy a mai prostiktol altalaban a sz.past kerik a pasik. Leginkabb a szajuk es a torkuk van igenybe veve. Olyan fertozesek fordulnak elo ezeken a helyeken amik regen csak a nemi szerveken. Nem hiszem, hogy a baratsagunkat befolyasolna ez. Bar kifejtenem neki a velemenyemet.
2021. jan. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%

Nekünk is volt oszttalytarsunkrol hasonló pletykák mentek

Valaki olyat is látott hogy fehér foltos a kabatja gallérja.., meg ilyenek.

Kb mindenki ufonak nézte es kissé undorodtunk is tőle.

Sokat is lógott, cigizett, sminkelt. Es mindez 8.-ban csak ő visszabukott valahonnan mert ő már 15 vagy 16 éves volt. És magyar.


Szoval tinikorban ufonak számit az ilyen az biztos.

Az idősebbek nem tudom megértik e.

De én huszonévesen iamerek konkretan pr.stikat ugyan, (mert drogos haverok spanolnak velük), főleg drogos kisebbségiek a hölgyek, gusztustalan amiket mesélnek a ffiakrol (nemibeteg ffiak büdösek impotensek vagy csak simán mentalis hülyék, stb)hàt én örülök, sőt hàlát adok, hogy én normális családba születtem és nem erre neveltek.

2021. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
38%
felhívnám hogy ne derüljön ki ki vagyok, és akkor venné észre
2021. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
Az életvitele életveszélyes. A napi bevétel fele elmegy a naprakész ápoltságra, rezsire és a “testőrre”.
2022. jan. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 NTBS ***** válasza:
100%
Továbbra is tartanám vele a jóviszonyt. Ha szeretné még erről is beszélgetnék vele, hogy segítsek.
2022. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!