Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne az egyik barátodról/barátnődről, szomszédodról, munkatársadról, volt osztálytársadról vagy egyéb ismerősösről, hogy egy prostituált?

Figyelt kérdés

Pénzért szokott szexet nyújtani embereknek a megélhetésért.


Megváltoztatná a viszonyotokat? Máshogy tekintenél rá ezek után?



2020. jún. 15. 19:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Regen eliteltem. De olyan gyoker elettarsam van,h neha akar szexelni meg nem is kezdemenyez,h igazat adok a noknek,akik penzert szexelnek. Az kevesbe megalazo,mint jo nokent egy ilyen kapcsolatban lenni.


Igy biztatnam es segitenem.

N

2022. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Jól teszi. Az ő dolga. Nem változtatna a kapcsolatunkon.
2022. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
62%
Az ő dolga. Nem igazán érdekelne csak akkor ha ferfi lennék és a barátnőmről lenne szó.
2023. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdekelne. Attól még emberileg lehet normális. Kapcsolatot egyértelműen nem szakítanék meg vele és az életemből sem likvidàlnàm ,ha eddig is benne volt. Én is régen volt egy év, hogy erotikus munkát űztem( nem, nem prostituált voltam) és senki nem fordult el tőlem. Nem is értem, más élete miért az én gondom kellene , hogy legyen. Csinálja, ha neki ez jó és belefér. Sajna ma Magyarországon ez egyáltalán nem meglepő munka.
2023. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy közeli rokonomról derült ki. Amíg nem tudtam, gyakran találkoztunk. Amikor megtudtam már ritkábban. Kellemetlenül éreztem magam a társaságában, egyre jobban látszott rajta, hogy ki is ő, nagyon túltolta a külsejét. Nem ítélem el, de nekem ez így nem fért bele, én keresztény vagyok. A másik, hogy gyakran járt hozzánk, de amikor megtudtam mivel foglalkozik, nem szívesen láttam már vendégül, ki tudja azelőtt 1 órával kivel volt éppen, kikkel volt éppen, milyen betegségei lehetnek (herpeszekkel mindig tele volt), szóval gusztusom sem volt hozzá. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot, de megszakadt.
2023. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem átmennék hozzá, mivel szingli vagyok.
2023. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
El vennem felesegul es eltartanam, hogy ne keljen azt csinalnia!
febr. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem lenne vele. Inkább arra figyelnéknoda, hogy ne tudja elszórni azt a nem kevés pénzt, amit keres vele.
febr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!