Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a bajuk azoknak az emberekn...

Mi a bajuk azoknak az embereknek akik nem bírják Billiet?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból...

2020. jún. 16. 12:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Kit?
2020. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Én a megjátszott depis fejét nem bírom.
2020. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Billie Eilishra gondolsz? Mi az, hogy mi bajuk van, ha nem bírják őt? Tudod, léteznek többféle zenei ízlések, ettől még senkinek nincs semmi baja.
2020. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Én már hosszú évek óta nem billizek...
2020. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Unalmas hogy a csapból is ez folyik. Meg a magadfajta cringe rajongók akik Billie-eznek, mintha csak valami országos cimbikéjük lenne.
2020. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Ahány ember annyi ízlés, számomra a hangja gyönyörű, és egy nagyon tehetséges embernek látom, de a zenéi túl depresszívek. Tinédzsereknek énekel többnyire, bár nem tudom hogy segít a számaival, mert a dalszövegei is inkább lefele húzzák az embert.

Ott van pl. a Depresszió zenekar, ami ironikusan az, mert a számai pont hogy kihúznak belőle.

Amúgy semmi bajom vele. 😉

2020. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne bármi baj velem, amiért nem kedvelem?

Nincs vele különösebben problémám, csinálja nyugodtan, amit eddig, de nekem semmilyen szempontból nem szimpatikus. Van ilyen, neked se szimpatikus mindenki, de ettől még nem lesz bajod.

2020. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Megint egy dühös tinilány aki odavan ezért a műdepressziós libáért, és ki van akadva azon, hogy "úristen hogy nem teCChet nektek olyan teheCCSéges."
2020. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
8-as vagyok, várom a piros kezeket.
2020. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nincs vele gondom, de nem is bírom. Nem látok benne semmit, amiért bírnám. A zenéit a tesója csinálja, a szövege kamu. Ő egy előadott termék, amit rádobtak a depis tumblr generációs tinilányokra, mert tudták, hogy van rá igény.

Az csak extra, hogy miután kezd lecsengeni, egyből bedobja a magamutogatást.

Szeretek mindenféle zenét, tőle is bejön pár szám. De, közel sem akkora durranás zeneileg sem, amennyire hájpolják.

2020. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!