Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak az embereknek van...

Azoknak az embereknek van tetoválásuk/piercingjük vagy egyéb ilyesmijük, akiknek nincs önbizalmuk?

Figyelt kérdés

És ha például tetováltatnak magukra, akkor több önbizalmuk lesz.


Szerintem legtöbben, akik ilyet csinálnak, azok nincsenek rendben magukkal, nem fogadják el magukat úgy ahogy vannak, és azért is csinálják, hogy kitűnjenek a tömegből.


2017. máj. 20. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ez így van.
2017. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem csak a fülem van több helyen is kifúrva meg köldök piercingem is van. Azért csináltattam ezeket, mert nekem tetszenek. Nem tűnök ki ezek miatt és nem is akarok.

A tetoválás is egy önkifelyezési eszköz.

Ha valaki az átlagtól eltérően öltözködik, vagy több testékszere van az nem feltűnési kényszer.

2017. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Önbizalomból nálam nincs hiány, mégis van tetkóm és piercingem. És egyébként teljes mértékben elfogadom magam, én tökéletes vagyok.
2017. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
1.válaszolónak is:Nem minden esetben van így. 41F vagyok, két tetkóm van.Mindkettő emlék, életem egy-egy szakaszából.Nem vagánykodásból csináltattam, érzelmi értékük van. Nem lett sem több, sem kevesebb az önbizalmam tőlük. Nem akarok kitűnni velük, a legtöbb esetben nem is látszanak, ruha takarja.Nem mutogatom, és nem érdekel, hogy ki mit gondol róluk.Nekem tetszenek, és még többet fogok csináltatni.Nem lehet minden elméletet minden emberre ráhúzni.Nem minden kövér ember lusta (lehet, hogy beteg), nem minden gyilkos gonosz (Önvédelemből is ölhetett),stb. A kivételek néha erősítik a szabályt.
2017. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Valaki lehet emiatt, de nagy részük nem.

Nekem is lesz tetoválásom,és csak olyan,aminek jelentősége van az életemben.

Én csak az előítéletektől tartok, mert sok ember még mindig ott tart gondolkodásban,hogy a tetováltak bűnöző, rossz arcú patkányok.

2017. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
31%
Az égvilágon semmi köze a kettő dolognak egymáshoz...
2017. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem.

Ha egy ember mondjuk imádja a gyerekét, és magára tetováltatja a nevét, az azt jelenti, hogy nincs önbizalma?

Nem így, semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2017. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek egy lányt,aki csupa tetkó,piercing,fültágító,piros a haja is. Szegény olyan csúnya és kommersz lenne ezek nélkül..., neki pont ezért jól áll.
2017. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Azoknak van akiknek tetszik. Az önbizalomhiány esetében pont, hogy ront a helyzeten, mert elég sokan vannak akik kinézik a tetoválásal vagy feltűnő piercingel rendelkezőket.
2017. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!