Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszairnatok neki vagy...

Visszairnatok neki vagy figyelmen kivul hagynatok?

Figyelt kérdés

Van egy 39 eves ferfi akivel egesz jol kijovunk viszont mar van egy kislanya es egy exfelesege. Elmondasa szerint 1 eve elvaltak viszont a no ott lakik az o lakasaban es mindent egyutt csinalnak harmasban. ( Gondolom a kislany miatt,hogy ne erezze meg a valast annyira). Sokszor beszelgettunk de most egy ideje mar nem ir nekem..kb 1 hete. Kicsit ugy erzem,hogy egy potlek voltam neki es nagy kamu az egesz amit eloadott nekem. Nekem alapvetoen nem lett volna bajom az exfeleseggel es a lanyaval, nem az a fajta ember vagyok aki elmarna barkit barkitol. De most ez bant kicsit,hogy hulyere vett. Ha esetleg ram ir akkor reagaljak ra vagy az ilyet keruljem inkabb messzirol? Ti mit tennetek?


23/L


2020. jún. 17. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el, még ha nehéz is (mert gondolom megkedvelted) muszáj, a saját érdekedben.
2020. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, történt velem is hasonló, sorra jöttek az ígérgetések és a csalódások (első voltam)
2020. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ekezetek nelkul irok..
2020. jún. 17. 10:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 éves vagyok, de még én se kezdenék egy 23 évessel. Bocs.
2020. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen en is ezen gondolkodom..csak akkor ez megis mire jo neki? Az nem magyarazat,hogy maganyos es kell a tarsasag neki,mert ilyet nem csinalunk mas emberrel akkor sem.
2020. jún. 17. 10:07
 6/15 A kérdező kommentje:
De miert? Miert a kor hataroz meg?
2020. jún. 17. 10:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon shady szerintem kerüld el. Valami nem stimm a csávóval.
2020. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne legyél ilyen naiv.

Nem is ír, eltűnt, de te azon pörögsz, hogy írj-e vissza, ha esetleg mégis jelentkezik még??? Ne már!!

Szép mesét adott elő. Együtt van a felségével rendesen. Te meg jó lettél volna egy kis szexre.

2020. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan 23 évesen azon bánkódsz, hogy egy "elvált" 39 éves pasi akinek van egy kölyke és együtt él exanyucival nem ír???!!!??

A helyedben ilyennel szóba sem álltam volna.

Csak egy pótlék voltál, és az sem biztos hogy elváltak.

Szóval netto hülyére vett több ponton is.

Szerintem gondolkodj el az életeden....

2020. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, szerintem a legjobb ha elkerülöd, pláne, hogy nem láttad a váló levelüket. Már az necces, hogy egy házba élnek 1 éve, miután elváltak, ha dolgozik mind a kettő akkor van pénz albérletre, szóval ilyen helyzetbe az sem kifogás, hogy de nincs pénzem saját lakásra, vagy házra, aki együtt van még, hidd el okkal vannak együtt, és neked harmadikként csak nehéz, és kellemetlen lenne ez az egész.
2020. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!