Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ezek után visszaírnátok...

Ti ezek után visszaírnátok neki? Míg barátnője volt, nem keresett, most szakítottak, ismét írt.

Figyelt kérdés

4 éves barátság volt. Nyáron barátnője lett, és vele volt folyton. Amit megértettem,mert biztattam is, örültem a boldogságának. Egy idő után más téma nem is volt csak ez a lány. Az én dolgaim nem is érdekelték, aztán elkezdtett bunkón viselkedni, látszott hogy le akart rázni, majd vissza sem írt már semmit. Ez volt júliusban. Nagyon rosszul esett, de felfogtam. Én sem kerestem többet,mert látszott hogy nem kíváncsi rám.

Majd tegnap nagy meglepetés volt, hogy írt nekem: Azt írta hogy nagyon régen beszéltünk, és kérdezi mi újság velem. Este észrevettem hogy levett mindent ő is és a barátnője is facebookról. Gondolom tegnap szakítottak, ezért írt nekem, mert rajtam kívül egy barátja sem volt régebben sem..

Nem nyitottam meg az üzenetet. Ti mit tennétek a helyemben?

N


2017. nov. 4. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Visszaírnék neki,de ha ismét csak a saját dolga érdekli akkor örökké hanyagolnám.

A beszélgetésből rá fogsz jönni úgyis.

Lehet csak egy "zsepkendő"kell neki.

2017. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak a tipikus szakítás utáni hiánypótlás. Én nem írnék vissza.
2017. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vagy jó amikor épp nincs más. Felejtős és vissza se írnék.
2017. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is nagyon hajlok rá hogy ne írjak vissza :(

Semmi oka nem volt rá hogy lerázzon ennyi év után. Mindenben támogattam. Sajnálom is őt most, mert tényleg teljesen egyedül maradt, de ne csak akkor legyek már jó ha éppen nincs senkije..

Nekem is van kapcsolatom, mégis szoktam beszélni/találkozni a barátaimmal, mert ők is fontosak nekem.

Mentek a zöldek!

2017. nov. 4. 09:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben ezt csinálják, hogy ha lehet randizni a párjukkal, akkor a barátoknak kuka. Sajnos én is ezt tapasztaltam, sőt, ha nekem volt valakim, akkor hlyének néztek, hogy nem mondom le a barátokkal a programokat!

Részedről is barátság ez? Vagyis nem érzel többet a fiú iránt? Mert ha "csak" barát, akkor sajnos meg kell szokni ezt a magatartást, és tudomásul venni, hogy a partner az első. Ha ilyen módon nem szeretnél mellette lenni, akkor mondd meg ezt neki szerintem.

2017. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én azt megértem hogy a partner az első. Neki se mondtam soha hogy ne találkozzon vagy beszéljen vele. Miért akartam volna neki rosszat?? Tényleg örültem hogy végre boldog! Attól viszont nem kellett volna hónapokig lesz*rni.


Évek óta van barátom, hogy érezhetnék más iránt valamit? Nem volt szó ilyenről!

2017. nov. 4. 09:50
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Én visszaírnék. Nyilván nem ott folytatnánk egyből a barátságot, ahol abbamaradt, de adnék neki még egy esélyt, plusz elmondanám neki, hogy rosszul esett, amit csinált.

Én is voltam hasonló helyzetben. Egyszer megbocsájtottam neki. Aztán amikor összejött ugyanazzal a csajjal, én szóltam neki, hogy ha megint elhanyagol, aztán gallyra megy a kapcsolat, akkor már ne is jöjjön. (Hozzátartozik, hogy engem nagyon utált az a csaj, nem túl finoman beszélt rólam.). A kapcsolatuknak vége lett, a srác egyedül maradt.


Nem tudhatod, hogy miért szakította meg veled a kapcsolatot. Sajnos az én páromnak is van egy csaj ismerőse, akit nagyon, de nagyon nem bírok. Megkértem, hogy vele szakítsa meg a kapcsolatot, ha lehet. Pedig több csajszi ismerőse, barátja is van, de csak ez az egy az, aki bántja a szemem... Párom tiszteletben tartotta a kérésemet, azóta nagyon ritkán beszélnek csak chaten.

2017. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyit írtam hogy szerintem nem miattam nem beszéltünk, mert én kerestem őt viszont nem érdekelte az egész. Elolvasta és nem írt erre semmit.
2017. nov. 4. 11:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaa de. Válaszul törölt az ismerősei közül :) Ennyit erről
2017. nov. 4. 11:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ezek után főleg nem kell vissza írni. Tiltsd le.
2017. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!