Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti visszaírnátok ha valaki az...

Ti visszaírnátok ha valaki az email címedet kérte volna el?

Figyelt kérdés

Leírtam neki, hogy apának kell. Meg szerintem az is egyértelmű volt, hogy ő nem használ közösségi oldalakat.


Szerintem full hülyének nézett, azóta se írt vissza, pedig először azonnal válaszolt


2019. márc. 22. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Először megkérdezném az illetőt, hogy megadhatom-e neki. Ha igen a válasz, igen. Ha nem, nem.
2019. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az apukádak kell akkor miért nem ő kéri el?
2019. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Pl. egy volt osztálytársam gyereke ír, hogy szeretné velem az apukája felvenni a kapcsolatot, akkor oké. Ha csak úgy valaki, akkor nem.

Egyébként valóban az a legegyszerűbb, ha te megadod apukád e-mail címét, és az illető majd ír neki, ha akar.

Bár ha apukád és az illető ismerik egymást, akkor a legegyszerűbb a telefonszámcsere.

2019. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért nem apukám kéri el, mert csak a közösségi oldalon tudom elérni, apukám meg nincs fent ezeken az oldalakon: Facebook, insta...


Ő szeretett volna egy félighivatalos ügyben megkeresni, bővebben nem akarom. Fontps lett volna.

2019. márc. 22. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az illető nem használ közösségi oldalt, ezért téged kért meg hogy vedd fel illetővel a kapcsolatot. Feltételezem, hogy az illető számára a közösségi oldal a "bejáratott kommunikációs platform" és nem az e-mail, ezért nem írt vissza.

Persze akármi is lehet, kevés az információ.

előzetesen megkérdeztem volna, hogy megadhatom -e az az e-mail címet, vagy most hogy nem ír vissza és van hozzájárulás, elküldeném az illető számára az e-mail címet és ő majd eldönti ír -e vagy nem.illetőnek

2019. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A telefonszám, azért nem játszik, mert az illető egy 3. országban dolgozik.


Ezért gondoltam a Facebookra, ahol amúgy fent van mindig. Fájlokat is akart küldrni, ezért lett volna jó az email.


De majd megoldja máshogy. Most egy email címmel mit lehet visszaélni, max. nem olvassa el, amit küldött neki. Apának fontos lett volna.

2019. márc. 22. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem írod le, így nem lehet eldönteni.

Ha egy idegen kéri, mert anyagokat akar nekem küldeni, szerintem én sem adnám meg. Talán nem akar az illető egy idegen dolgaival, problémáival foglalkozni, van elég dolga.

De más az eset, ha egyébként ismerik egymást korábbról.

2019. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem fogom kiírni, de nem idegen, ismerik egymást és félig hivatalos dologról lenne szó, nem ilyen termékbemutatós hülyeség...


Hát ha nem, akkor nem.

2019. márc. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!