Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha időpont...

Mit gondolnátok, ha időpont egyeztetésnèl a másik fél azt mondja, hogy neki mindegy, mostanában ráér.?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt az időpontot mondanám amikor nekem a legmegfelelőbb, ha már neki mindegy
2020. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem hivatalos ügyintézésről van szó hanem baráttal/családtaggal stb. való találkáról (ha más nem akkor illendőségből). Kaptam már ilyet (még én vetettem fel a találkozást) és az egésznek van egy "nekem mindegy mikor látlak" mellékíze. Ezért legközelebb megfordítom a dolgot: én leszek az akinek X és Y dátum között mindegy és ha szeretne ő is találkozni akkor válasszon ő olyan időpontot ami neki jó (meló stb. mellett). Ha ő is fenn akarja tartani az "illedelmességet" akkor választ egy időpontot, ha meg nem akkor eddig is kár volt találkozni vele.
2020. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha hivatalos ügyintézésről van szó?
2020. jún. 19. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, tud hozzád igazodni.

Én is vagyok így néha, mert elég érdekesen melózom.

Vannak időszakok, amikor ráérek. És azon belül mindig ráérek.

Szóval minek mondjak bármilyen időpontot, pl kedd 3 óra 8 perc, lehet hogy akkor a másiknak nem jó, és csak fölösleges köröket futunk értelmetlenül.

Nekem mindegy, amikor mondja akkor leszek ott.

Mit kell ezen túlgondolni, meg túlkomplikálni, meg 26 féle mögöttes kitalált tartalommal megtölteni?

2020. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert a másik kb megfulladt, úgy reagált a válaszomra.
2020. jún. 19. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint milyen értelemben, vagy ezt hogy kell érteni?
2020. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!