Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan éreznétek...

Fiúk! Ti hogyan éreznétek magatokat, ha a másik fél (itt lány. Én) fizetne a randin? Vagy legalább saját magának.

Figyelt kérdés

Kapcsolatban, ha a lány (is) romantikus? Zavarna titeket vagy tetszene, ha elvinne titeket piknikezni? :D vagy csokival lepne meg? Bármivel.

Ti örülnétek valami hasonlónak?

Ha igen, akkor minek?


Sosem randiztam igazán, szóval..


És, ha kicsit fiús? Külsőre nem.

Mármint, ha szívesen videójátékozna veled, vagy.. fogalmam sincs mit csinálnak a fiúk. :D


Remélem értitek. :D


(18)


2020. máj. 7. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem nem nem
2020. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetné a saját kiadásait, az nem zavarna, sőt. Ha az én számlámat is állni akarná, az már igen
2020. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki,nagyon meg is lepődnék rajta.

Bárminek örülnék amit tőle kapok,ha egy csókot vagy ölelést már akkor boldog vagyok.

22F

2020. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első randin biztos nem hagynám fizetni, és akkor sem hagynám ha én hívnám el találkozni, enni valahova. Ha ő hív meg valahova és ő akar fizetni akkor persze hagyom. Piknik tetszene nekem, illetve csokinak is örülnék. Ha videojátékozna velem annak is örülnék, vagy ha kijönne velem vadászni, lőtérre ezeknek is örülnék de nem mindig.
2020. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írok:ilyesmikből sosem volt gondom. Nem találkoztam olyan pasival aki megsértődött volna egy ajándék miatt. Én is szeretek játszani, még ez sem zavarta egy pasit sem. Fizetésnél sem volt még gond, bár a többség azt mondta, hogy ő szeretne fizetni, ilyenkor csak arra figyelek, hogy ne a legdrágább dolgok közül válasszak.
2020. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az apróságokat elfogadnám szó nélkül.

Ha megbeszéljük, h közösen megyünk el valahová, akkor mindenki a sajátját fizeti. Vagy ha én hívom meg vhová, akkor kifizetem. De jobban szeretem a mindenki magának változatot.

Ha nő hív meg, akkor nem engedem, h a nő fizesse az enyémet.

Videojátékkal nincs gond. Mindenki azt csinálja, amit szeretne.

20/f

2020. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A meglepetéseknek, apró ajándékoknak örülök, sőt annak is ha kreatív a lány és szervez programokat. A randi fázisban viszont természetes, hogy én fizetek, ha már elhívom valahova.
2020. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első randiknál ha az enyémet állni akarná az mindenképp zavarna. Nem vagyok rászorúlva. Általában én szoktam állni a kötségeket, de ha a sajátját állni szeretné akkor először azt szoktam mondani hogy hagyja a fenébe. Ha ragaszkodik hozzá akkor rendben van. Viszont lehet furcsán fogalmazok, de ha "kamu ragaszkodik hozzá" azaz érzem hogy amúgy nem szeretné állni csak azt akarja hogy én azt higgyem, és tukmáljam hogy nem, hagyja. Na az nálam hatalmas minusz pont, mert kapásból manipulatív dolog. (Lehet rosszúl fogalmaztam, de értitek mire gondolok.) Szóval ha nem kerül a témáról említés akkor én állom a dolgot, de ha azt mondja szeretné akkor fizesse a saját részét, ne csak mondja. Az én részemet meg biztos nem.


Akkor fizetheti az én részemet ha egy ideje együtt vagyunk. És akkor ha meghív valahova az teljesen rendben van. De az első randik alkalmával biztos hogy nem.

2020. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi az, hogy! Elvárnám, hogy fizessen, nem egyszerű meggyőzni, hogy randizzak mert szociális fóbiám van ezért nem megyek emberek közé, de a pénznek nincs szaga és a 10 ezer forint az 10 ezer forint.
2020. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bánja a tököm hogy mit csinál ha normális.
2020. máj. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!