Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért használod ezt az oldalt?...

Miért használod ezt az oldalt? + Szavazás!

Figyelt kérdés
Csak őszintén! :-)

2020. jún. 19. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Azért, mert kérdezek, amíg szétesem.
Azért, mert jóindulatú vagyok és legjobb tudásom szerint segíteni szeretnék a kérdezőnek.
Azért, mert önállótlan vagyok és mások véleményére adok.
Azért, mert rosszindulatú vagyok és mindenkibe bele akarok kötni.
Azért, mert mindenkinél okosabb vagyok és csak én tudom a választ.
Azért, mert a szüleim rosszul bántak velem gyerekkoromban és most itt hisztizem ki magamat.
Azért, mert mazochista vagyok.
Unaloműzés miatt.
Imádok másokat osztani.
Trollkodom.
51 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
En tenyleg mazochizta vagyok, neha itt szoktam embereket keresni akik bantanak. es ez nem vicc.
2020. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Az unaloműzést jelöltem meg, de emellett szoktam (főleg műszaki témában) segítséget kérni, és több témában (főleg állatok, családi kapcsolatok, emberek, közoktatás) segítek a legjobb tudásom szerint.
2020. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Több okból is, így nem tudok szavazni, mert csak egyre lehet. :(

1. Azért, mert kérdezek, amíg szétesem(már 380 kérdésem van).

2. Ha jó a kérdés, akkor szeretek értelmesen válaszolni, ha a kérdés baromság, akkor szeretek alatta trollkodni.

3. Szerintem kicsit mazochista vagyok, főleg mikor meglátogatom a szexualitás topicot, vagy az ezotériát.

4. Függő vagyok, pedig csak unaloműzésnek indult.

2020. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hogy röhögjek a sok szerencsétlenen, akik azt hiszik, hogy ez az oldal majd jobbá teszi az életüket.
2020. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Lelki nyomorbol vagyok itt. Most mar halistennek elkezdtem olvasni, de potcselekves ez. Szorongas ellen.
2020. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Koronavírus
2020. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Unaloműzés ellen
2020. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően jó itt elütni az időm, van néhány kedvenc topikom, amiket imádok olvasgatni, már sok évvel ezelőtti kérdéseknél járok.

Gyakran szoktam kérdéseket is feltenni, nem feltétlen azért, hogy hasznos választ kapjak, csak sokszor jó névtelenül kiadni magamból valamit.

Illetve erre mostanában kaptam rá, azt szoktam csinálni, hogy fordított szerepben, úgy téve, mintha én lennék a másik személy, teszem fel a kérdést azzal kapcsolatban, ahogy én viselkedek, amit én csinálok és a beérkező válaszok alapján rá tudok jönni, hogy a másik hogy érez, mit gondol rólam/velem kapcsolatban. Nagy hasznos, elgondolkodtató tud lenni.

2020. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!