Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kimaradok valamiből, ha nem...

Kimaradok valamiből, ha nem használom a Tiktok-ot?

Figyelt kérdés

Igazából szerintem már kinőttem abból a célkorosztályból, mert 23 éves vagyok, de sok nálam idősebb is használja, ezért foglalkoztat ez a kérdés.

Az ilyen zenére táncolós videók nem érdekelnek, de pl. a Vinehoz hasonló vicces videók miatt gondoltam, hogy letöltöm az alkalmazást, de nem nagyon tudtam kiigazodni rajta. Ti használjátok?


2019. dec. 22. 18:41
 1/8 anonim válasza:
85%
Én is használom de igazából nem maradsz le semmiről.
2019. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
én nem használom és előnyben vagyok
2019. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én 21 vagyok és használom. Vannak vicces videók, én azok miatt használom.

A magyar videók általában nagyon bénák és erőltetettek. Sok tiniknek szóló tartalom van, de amúgy az alapján dobja be egy idő után a videókat amilyen stílusúakat te végignézel. Az én tiktokomon csak rajz, festés és vicces tartalom van szinte.

Ami miatt még megéri, hogy sok új zenét ismertem meg rajta. Amúgy ha nem tetszik max letörlöd

2019. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Én azt se tudom mi az. :D Melyik a célkorosztálya?

18L

2019. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiről
2020. jún. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Én 36 vagyok. Használom és nagyon tetszik
2020. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. A tiktokból. :)
2021. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47 évesen használom, és nem ugrabugrára. Kreatív tartalmat gyártok és nézek. És humort. Az arcom sosem látták még, nem is fogják. Csak azert írom, mert sokan nyomjak a dumat, hogy a tiktok csak exchibicionista platform. Ez nem igaz. Ki kell próbálni.
2021. jan. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!