Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretsz élni?

Szeretsz élni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem, miért?
2020. jún. 20. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek, mert jó életem van tele lehetőségekkel és élményekkel.
2020. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, néha nem. Azért igen mert vannak jó, pozitív dolgok az életben, és azért nem mert vannak rossz, negatív dolgok is.
2020. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Valamikor nagyon szerettem, de már nem.

Kb. 30 éves koromig nagyon szerettem. Volt egy jó munkahelyem, jól kerestem, sokat voltam külföldön, sokat csajoztam, buliztam, élveztem az élet minden pillanatát. Az utóbbi 20 évben voltak jó és rossz időszakaim, de már egy pár éve inkább csak rossz. Már csak vegetálok, nincsenek terveim, céljaim, nem érdekel semmi, nincs kedvem már semmihez. Családom nincs, egyik szar munkahelyről a másik szar munkahelyre megyek, mert a környéken csak ilyenek vannak. Ezt a 10-20-(30) évet még végigszenvedem valahogy.

2020. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem különösebben. Zsákutcába futott az életem és nem látom a kiutat anélkül, hogy minden össze ne omoljon körülöttem
2020. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon! Szeretem a családomat, a barátaimat, a munkámat, és teli vagyok tervekkel a jövőre nézve, amik hajtanak előre.
2020. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen nem igazán szeretek élni. Pont a virus kitörése előtt szűnt meg a munkahelyem, új meg még nincs. Viszont volt időm terveket kovácsolni, igy annyira mégsem rossz. Szóval is-is.
2020. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
nem szeretet kérdése. Élek és kész.
2020. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó dolgok történnek, akkor igen, ha rossz dolgok, akkor pedig nem. :D
2021. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!