Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszeruen mit tegyek?

Egyszeruen mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 leszek nem sokara eddig csak szuleimmel dolgoztam persze ingyen mert soherok,amikor allasra jelentkeztem akarhova nem vettek vel mert palyakezdo vagyok es nincs munkatapasztalatom ,az eletem egy csod se barataim se csajom nincs mar 1 eve .Tavaly jelentkezni akartam egy szakmara amire azt mondtak hulyeseg stb lebeszeltek rola.Most elmegyek nagybatyjammal dolgozni mint segedmunkas nem szegyenlem a munkat legalabb ezert mar penzt kapok es szeptemberben szakmara szeretnek menni (kozponti gaz es futesszerelo) de mar megint ez megy hogy jaj 2 eves a kepzes felesleges stb mit tegyek?

2020. jún. 20. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, szerintem ne erdekeljen, hogy masok mit mondanak. Marmint, ha te szeretned azt a 2 eves kepzest akkor igenis csinald meg! Felnott ember vagy, legyen mar benned egy kis hatarozottsag.
2020. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szarjál arra hogy mit mondanak a szüleid, és mit közvetít feléd a környezeted? Úgy látom rohadtul szeretnek téged lehúzni. Kaparj össze egy összeget (pl. célnak egymilliót, de csak PÉLDA, rajtad áll hogy mennyi), majd fogj bele abba ami akarsz. Nem kell foglalkozni a visszahúzós magyar mentalitással, mert elcseszi az egész életed.


Egyébként egyidősek vagyunk nagyjából egyforma helyzetben, nem beszélek "magasabb lóról".

2020. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felreertesz. Egyertelmuen fontos a kornyezeted, de ha van egy celod az eletben, amit te tenyleg szeretnel, es bajod nem lehet belole, ha megprobalod, akkor nem kell adni azok velemenyere akik le akarnak taszitani tegeg, hanem meg kell mutatni, hogy igenig megeri. Nyilvan nem arra, gondolok, hogy indits el egy hulye ceget, mert azt szeretned, hanem arra, hogyha te ki akarsz tanulni egy szakmat, akkor csinald. Csak jol jarhatsz vele.
2020. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat 3-as vagyok. Kicsit felreertelmeztem😂
2020. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!