Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás erre?...

Mi lehet a megoldás erre? vagy depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Van, hogy órákat eltudok ülni és csak azon lenni, hogy mit csináljak. ezidő alatt nem történik semmi. Szeretnék olvasni, tanulni. itt van az internet mindenféle tudással. xboxozhatnék is, több mint 100 játékkal. köztünk nem egy trila A-s jatekkal. De valahogy nincs kedvem semmihez.. tiszta életképtelennek érzem magam. mit tehetnék? Van akinek ilyesmi volt, és megváltozott valamitől az élete?
2020. jún. 21. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy esetleg vegyek valami vitamint? és lehet a fáradságom is elmúlna? minden este 9 körül fekszem már, és 5 körül kelek, mert így megyek dolgozni.
2020. jún. 21. 13:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez jellemző depresszióra, hogy olyan dolgokhoz se fogsz hozzá, amit egyébként élvezel (olvasás, videojáték, filmnézés, vagy akármi). Erre kukkants rá:

[link]


Vitamint nem tudom, az sosem árt, de ha hangulatingadozásra akarsz valamit, akkor orbáncfű vagy citromfű készítményt kérj patikában, vagy esetleg bioboltban. Inkább előbbit.

2020. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nincs kedved akkor is vágj bele és, ha akkor sem tetszik akkor hagyd abba. Nekem is mindig ez volt, de kigyógyított, hogy belevágtam mindenbe és, ha akkor nem tetszett befejeztem.
2020. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!