Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a felhős,...

Mit szóltok ehhez a felhős, esős nyárhoz?

Figyelt kérdés
Várjátok a jó időt vagy jó ez így?
2020. jún. 21. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha nem lenne melegebb.

De sajnos biztos meglesz a "böjtje". Bárcsak ne lenne idén 35-40 fok.

2020. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én megállapítottam a héten, hogy eddig még sosem esett tavaszra a születésnapom...
2020. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehetne már melegebb,naposabb idő (kb.30 fok körül),bár a nagyon meleget sem szeretem,de ez nem nyár időjárás szempontjából.

Azt sem tudom,mit vegyek fel,még itthon sem.

2020. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mivel nyaralni idén nem nagyon fogok tudni menni, szabadtéri koncertek pedig nincsenek, így igazából nekem oly mindegy. Persze, ha végül mégis megjön az igazi, napsütéses meleg nyár, akkor annak örülni fogok.
2020. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem sincs bajom igazából ezzel az idővel, mert idén nekünk is elmarad a nyaralás, bár egy kis szín jól jönne, de a sokadik hétvége, hogy végig be van borulva.:)
2020. jún. 21. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Tetszik, mert szokatlan, legalább nincs 50 fok meleg (vagy nem folyamatosan), nekem erről mindig olyan háborús hangulati érzésem van, meg alapból intro vagyok, szóval tetszik.
2020. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Renszeresen párás dög meleg volt, ma meg kánikula. Holnap elvileg, újra kellemes hűvös lesz.
2020. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!