Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokkot kaptam ma! Muszáj ki...

Sokkot kaptam ma! Muszáj ki írnom magamból, ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy házat falun, most jutottunk oda hogy az udvart is rendbe rakjuk.Ennek eredményeként össze szedtünk az előző tulajtól maradt mindenféle fém hulladékot, nem túl sok de nem is kevés. Ezt lefényképeztem kiraktam a facebookos piactérre hogy ingyen elvihető de csak egyben. Írt is hamar egy nő, azt mondta elvinné most el is tud indulni. Ó mondom tökéletes.

Erre benyögi nekem hogy hát ő 45 kmre lakik tőlem mennyit fizetek neki a benzinre :O hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Ki röhögtem hogy több ezer forintnyi cuccot oda adok neki ingyen aztán még fizessem az útját. Erre azzal jött hogy neki 'koraszült' gyereke van. Megmondtam neki ne jöjjön ide. Ez délután történt de komolyan nem térek magamhoz.


2020. máj. 8. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezert nem szabad soha ingyeneskent hirdetni semmit. Rakd fel 500 vagy 1000 forintert es az ilyen kretenek 99%-a azonnal tovabblapoz.
2020. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is kitoltak már ilyen ügyben. Egy komplett szekrénysort hirdettem meg ingyen, rengetegen hívtak, egész nap kapkodtam a telefont. Gyorsan kellett intéznem, mert eladtam a lakást, már ki kellett költöznöm, a vevő jóindulatúan megvárta, hogy elvigyék az utolsónak ott maradt bútort. Végre megegyeztem valakivel, időre ígérte, hogy jön érte. Jött a lakás vevője is, hogy végre átvehesse a kulcsokat. Hát, ott vártunk vagy két órát, a kedves érdeklődő hol azt mondta, hogy már úton van, hol fel sem vette a telefont. Végül persze nem is jött el, nem győztem elnézést kérni a lakás vevőjétől, ráadásul újra hívhattam néhány korábbi érdeklődőt, hogy végre vigye már el valaki.. Pedig nem is volt rossz állapotú a bútor, tele volt tükrökkel, amiket leszedhettem volna, de nem akartam kicsinyeskedni. Így jártam..:(
2020. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha leveszed a hirdetést és elviszed egy fémhulladék átvevő helyre. Akkor még pénzt is kapsz érte. Ha tovább hirdeted így majd jól elmegy érte valami kétes alak aztán kifigyeli hogy még mit tud majd ellopni.
2020. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus "choosing beggar" aki úgy gondolja neki minden jár, semmi se elég jó és mindenki más a köcsög:D Rengeteg ilyen történet van sajnos...
2020. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hirdetések alà irni szoktakbegy varàzsmondatot hogy szàllitàsban nem tudunk segiteni.
2020. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsot ingyen többet nem rakok fel semmit az tuti. Kettes sajnálom hogy így jártál hihetetlen milyen alakok vannak.

A hirdetést persze ezután letöröltem majd lesz vele valami :D voltak incidensek mikor ide költöztünk úgyhogy bekameráztuk a házat hál isten azóta nyugi van :) sok mindennel találkoztam már de nagyon durva milyen emberek élnek közöttünk.

2020. máj. 8. 09:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ha pénzért hirdetek már direkt többért teszem fel amit amúgy kérnék,mert úgyis alkudna. Eddig bejött. 10 ezerért akaram egy tabletet eladni 15 ezerért tettem fel. Egyből kérdezte 10 ért elhozhatja-e mert " jajj most vett egyet, de az nem jó a gyereknek kell játszani" mondom jó vigyed :D tipikus h a gyerekkel takaróznak folyton.
2020. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van olyan aki kiírja h szállításban nem tud segíteni helyszínen mégis segít

Mi akartunk egy kisebb szétszedhető bútort elvinni, benéztük a csomagtartó méretet így nem fért be, jó fej volt az eladó mondta áthozza ( igaz csak 5km volt) kifizettük neki az üzemanyag költséget.


Kicsit égett a pofám h benéztük,de vannak normális emberek is

2020. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az igenszép :D Jól tetted, hogy lekoptattad.

Sajnos vannak ilyen megélhetési kuncsorgók. Én egyszer mikrót tettem fel ingyen elvihetőre egy facebook csoportba, nem viccelek, két percen belül már egymás haját tépték a kommentszekcióban, hogy ki írt elsőnek, kinek van rá szüksége jobban. A fő szószóló - nem mondom, tényleg ő volt az első -, profilja konkrétan tele volt külföldi utakkal, meg egész pofás lakása is volt a képek alapján. Mintha rászorult volna :D Kivételesen pofára mentem. Leállítottam a posztot, végignéztem a laza 50-60 privátban üzenő profilját, találtam egy nagyon fiatal roma párt pici gyerekkel, szegényes de rendezett környezettel. Másnap jött érte a srác munkából. Felhívott hogy késni fog öt percet, udvarias volt, még azt is megkérdezte, levegye-e a cipőjét. Baromi ritka, de tényleg. Alig telt el pár óra, máris kaptam a hölgytől egy köszönőlevelet, hogy mekkora segítség neki a gyerek mellett egy mikró a háztartásban. Nagyon jól esett, hogy jó helyre ment a mikró. Majdnem elfeledtette velem azt a pár tucat anyázást, ami beesett mellette :D

Azóta én is óvatosabb vagyok, bár most nincs olyan nagyobb értékű cuccom amit fel tudnék tenni, de ha lenne, akkor ugyanígy járnék el, az biztos.

2020. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sokszor adtam el dolgokat mostanában én is a házból mindenféle bútort de mindennel volt valami probléma, téptem a hajam sokszor már akkor is de ott legalább azt éreztem van egy kis értelme hogy azoknak az árát vissza forgatom az újakba. Viszont ez így durva volt de mára már sikerült túl tennem magam rajta :D köszi nektek segített hogy itt kicsit megbeszéltük a dolgot! :)

Utolsó ez így nagyon korrekt volt szerintem ha van hozzá idegrendszered ez szép gesztus. Én is szívesen oda adnék még mindig innen ezt azt, viszont ezutan inkább felkeresek azt hiszem régi ismerősöket hátha kell valakinek.

Volt egy eset amugy az nagyon megmaradt még bennem, egy régebbi rattan kerti bútort adtam el amire hirtelen baromi sokan írtak gondolom jó áron raktam fel, erre egy nénike elmondott minden utolsó szemétládának mikor mondtam neki már foglalva van :D úgy ki osztott akkor is csak lestem :D mikor illedelmesen elmagyaraztam neki hogy bizony létezik rajta kívül más is a világon letiltott a francba.

2020. máj. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!