Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkosságon ti is elgondolk...

Öngyilkosságon ti is elgondolkodtatok már?

Figyelt kérdés
Nem akarok tovább élni, évek óta szeretnék egy párt magamnak, akivel jól megvagyunk és ki tudjuk tölteni tartalmasan az időt. De mindig csalódás a vége. A munkámban nem lelem örömöm, mindenki csak szívózik velem, barátaim nincsenek, mert mindenki elment külföldre. Nem találom a helyem. Egyre többször gondolok arra, hogy jó lenne a semmi, jó lenne meghalni, menekülni! Kész vagyok mindent feladni.
2020. jún. 24. 12:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a csokievés okoz boldogságot, meg a jó filmek.
2020. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, kérdező. Aki depressziós, annak semmi nem okoz örömet, így a te állapotodban normális, ha nem tudod ezt érezni.

Pszichológusnál vagy pszichiáternél voltál már?

2020. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia, ha úgy érzed, hogy szeretnél valakinek beszélni ezekről a dolgaidról én szívesen meghallgatlak!

Írj privátban ha szeretnél.

2020. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!