Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkosságon ti is elgondolk...

Öngyilkosságon ti is elgondolkodtatok már?

Figyelt kérdés
Nem akarok tovább élni, évek óta szeretnék egy párt magamnak, akivel jól megvagyunk és ki tudjuk tölteni tartalmasan az időt. De mindig csalódás a vége. A munkámban nem lelem örömöm, mindenki csak szívózik velem, barátaim nincsenek, mert mindenki elment külföldre. Nem találom a helyem. Egyre többször gondolok arra, hogy jó lenne a semmi, jó lenne meghalni, menekülni! Kész vagyok mindent feladni.
2020. jún. 24. 12:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Lehet,hogy nem hiszel benne,de a hit szerint az öngyilkosság is gyilkosság.Csak nem mást ölünk meg ,hanem magunkat.Az pedig halálos bűn,és kárhozat jár érte.Vagyis örök szenvedés a pokolban.Nem riogatás.Szóval nem lenne vége a szenvedésednek,hanem fokozódna.Ráadásul gondolj azokra is ,akiket itt hagynál.Családtagok,barátok,rokonok,ismerősök,akik szeretnek.Nekik is rossz lenne,tönkretennéd az életüket.Próbáld meg a jót megtalálni az életben,az majd kibillent a depresszióból.Ne hagyd,hogy eluralkodjon rajtad.Néha az ember mérgében mond ilyeneket,de ne hagyd,hogy eluralkodjék rajtad.Volt osztálytársam,aki szektatag volt,és öngyilkos lett,úgyhogy ne engedj ezeknek a gondolatoknak.
2020. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

Öngyilkosság? Soha!

Válaszd az életet és tudd, hogy bármi megtörténhet!

AZ öngyilkosság visszafordíthatatlan.

2020. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

Akkor tegyél ellene, ha nem okoz örömet.


Ez kb. olyan, mintha azt írnád, hogy az evés nem okoz örömet, ezért nem eszel....

2020. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%

Felejtsd el ezt a butaságot de azonnal!

Nekem sem ment soha normálisan a párkeresés de sosem gondolkodtam ilyenen el!

Jelenleg is szingli vagyok!

2020. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nektek mi okoz örömöt az életben?
2020. jún. 24. 13:09
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem kell sok :) Megnézek egy jó filmet,meghallgatok egy jó zenét,hallok egy jó viccet, olvasok egy jó könyvet,játszok a gépen,séta a természetben,úszás,biciklizés például.Ez mindenkinek más.
2020. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Igen, egyre többször. Megbeszélni nincs kivel.

Igazából az tart vissza, hogy a családom belerokkanna teljesen. Így tartom a látszatot, hogy minden rendben, amennyire tudom. Talán depresszió. Nem tudom, inkább nem foglalkozom vele érdemben.

2020. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%

Szex? Nagy seta, hosszu kilometerek, termeszetben vagy varosban? Amator fenykepezes, mikor annyira rakattansz, hogy mar a semmire sem ugy nezel, mintha semmi lenne?

Szex mint extazis, tarskereso, alkalmi, nem sivarsagot megelni benne, hanem jo pillanatot.

2020. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%

15: MINDEN!

Szemlélet kérdése.... Át kell "kattintani" az agyadban a fogaskerekeket.


Azért, hogy észrevedd az apróságokat, amiknek örülni lehet. Pl. hogy melletted leszáll egy kismadár, és percekig látod, ahogyan csiripel. Vagy hogy tegnap óta kinyílott két rózsabimbó, és egyre szebb...

Ezek csak a legapróbbak.


MILLIÓ dolog van, aminek örülni lehet. De ehhez az kell, hogy észrevedd.


És nem csak azokat, amik bosszantanak, vagy szomorúságra adnak okot.

Erre tudatosan rá kell irányítani a figyelmedet, ha eddig nem ment.


Aztán már automatizmus lesz.

2020. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam.
2020. jún. 24. 15:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!