Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhet a veronai buszbal...

Hogyan élhet a veronai buszbalesetet okozó buszsofőr?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam rajta, hogy mi lehet vele, hogyan s mint élhet?


Magamból indultam ki. Munkanélküli vagyok, semmi szociális kapcsolatom barátaim soha nem voltak interneten is utoljára 3 hónapja nem beszéltem senkivel, csak vagyok, néha szobabiciklizek , videókat nézek.

Mindezt azért mert 1 éve az álom munkahelyemről, vagyis a álom melómból kirúgtak 1 hónap után.

És ez rossz.


Aki 17 ember haláláért ítélt el az olasz bíróság az, hogyan élhet akkor? Mi tarthatja még? Van pl. ügyvédje, még fenn lehet a vizen, nem adhatta fel. De minek küzdeni,már meg van bélyegezve?


Ugyan ez kérdezhető a kutasi vonat-busz baleset miatt elítélt bakterra is aki nem engedte le a sorompót időben.



2020. jún. 25. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Jaj, mennyivel szebb lenne az élet, ha az ilyenek, mint TE(!), a saját életükkel foglalkoznànak... mellesleg, ha én egy éve munkanélküli lennék, sírva ásnám el magam szégyenemben...
2020. jún. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jobban élhet, mint te.
2020. jún. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ki tudja. Lehet, hogy pszichológus kezeli, meg a családtagok nyugtatàsàra szorul elég gyakran. Biztosan össze van törve lelkileg azóta is, szóval nem lehet neki egyszerű.
2020. jún. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Egy hónap alatt kiderült, hogy az az álom munkahelyed? Be se tanulsz annyi idő alatt még egy gyártósorra se rendesen. Duzzogj nyugodtan még pár évig, és ha lehet kezdj el inni, füvezni és sajnáld magad egy kicsit, nehogy tegyél azért, hogy jobb legyen.
2020. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nagyon szarul
ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!