Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez a viselkedés a...

Miért jó ez a viselkedés a másikkal szemben akinek egy rossz szava nem volt vagy pedig még egy szót sem váltottak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem sajnos észre egyre több a rosszindulatú, irigy nagyképű ember amit én sose preferáltam. Egy példa..egyik nap be ugrottam a pepcoba vásároltam ezt azt. Nálam fiatalabb csaj volt a kasszába (28vagyok) szerintem iden került ki a pad mögül... Össze vissza alt mindenki a sorban egy csaj be alt elem, én már 10 perce vártam, hogy sorra kerüljük hát be álltam én is elé, hogy vegye a lapot... A kislany olyan bunkó megnyilvanulasai tett felém, hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Mivel ezt nem toleralom senkinek hát vissza szóltam én is neki. Én is dolgoztam kereskedelemben, uzletvezetokent, van saját vállalkozásom is de ezt a stílust nem mertem volna egyszer sem még engedni a vásárló felé, repültem volna meg az nap. Az az igazi bunkó stílusban tolja manapság mindenki. Mire jó ez? Ettől többnek érzik magukat? Mire jó le nézni a másikat?
2020. jún. 25. 11:51
 1/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ez nem mentség lesz, mindössze (sajátos) magyarázat. Az emberek frusztráltak. Mert frusztráltak, ezért radikálisak. Én is észrevettem, hogy egyre tahóbbak az emberek. Egymáson élik ki a frusztrációjukat.
2020. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki ilyen. Nem fogod sose megérteni.

Nem direkt veled ilyen, hanem sok más emberrel is. Ne vedd magadra.

2020. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ország gyűlöletkampánnyal nyer választást, a rendszerszintű korrupciót jobban elnézik, mint azt, hogy valaki nem biciklivel megy mindenhova és az oktatás is egyre süllyed. Sajnos, jelenleg ezt a szintet képviseljük.
2020. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Van egy olyan viselkedés (azok között, akiket lelki nyomoréknak hívok), hogy neki az élet szar, így minek kedvesnek lenni, csak felesleges energia és nem lesz tőle jobb, de legalább másnak is rossz lesz.


Ez egy általános viselkedés és nagyon megvetem, mert terjeszti a nyomort.


János kórházban a CT főorvos asszony ugyan ilyen megkeseredett rossz ember. A saját beosztottjai tudják, milyen lelki nyomorék és ezért tudják kezelni, de az összes beteggel úgy viselkedik, mint aki szándékosan rosszat akar.


[link]

2020. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

#3 így van, ez tanult viselkedés. Egyrészt a gyűlölködő vezetőink mutatják a példát. Másik, hogy a suliban nem használnak pozitív megerősítést, csak a hibákat nézik és emelik ki és szégyenítenek meg, tízezerbőo 1 tanár, aki akar is tanítani és tudja, miként erősítse a jó dolgokat és ne csak a rosszat.

A sok nyelvtan náci is azért érzi roszzul magát, ha valaki akar egy vessző hibát is vét, mert ez a hiba kereső oktatás rögzült nála, valamint extrém nagy az igénye a rendre.

2020. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs erkölcsi kontroll.

Szólásszabadság és jogok. Ezt mind megkaptuk, de felelősség nem jár mellé. Valami homályos elképzelés után megyünk amit szabadságnak hiszünk, és ami működésképtelen.

Érzelmileg retardáltá válunk lassan, nincs belső erkölcs, mivel szinte bármit megtehetünk és még tapsolnak is neki.

Rengeteg erőszakos ember bújik a jogom van és a szólásszabadság mögé. lehet bunkó, mert megteheti.

2020. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: Akkor ebben egyetértünk. Gimiben még túléltem egy kattant osztályfőnököt, aztán egyetemen is kifogtam egy frusztrált tanárt. Éveket csúsztam, részben neki köszönhető, hogy lefogok lépni ebből az országból.
2020. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És sikerült máshova megpattanni? #7?
2020. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!