Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha pont nyaraláson...

Mit tegyek, ha pont nyaraláson fog megjönni a mensim?

Figyelt kérdés
10 napra mennénk, ebből 7 nap kilőve, mivel akkor fogok menstruálni. Mit tegyek? Így el lesz b.....a az egész nyaralás, mert nem fogom élvezni.

2020. jún. 26. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ne ezzel foglalkozz, hanem élvezd a nyaralást. Ez egy természetes dolog, nem kell nagy ügyet keríteni neki, attól még csinálhatsz szinte bármit.
2020. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy élvezed-e, csak rajtad múlik. Tamponnal még akár fürdeni is lehet, csak cserélni kell. Görcsölős napra sok gyógyszert ajánlok, esetleg egy fél nap sziesztázást, és beszéld meg a többiekkel, hogy olyan helyre menjetek, ahol van mosdó.

Nekem New York-i városnézés közben jött meg, majdnem lekéstem a kompot a tamponcsere miatt, de amúgy baromi jó élmény volt az egész. :)

2020. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Az intimkelyhet javaslom,12 órát kibír csere nélkül,fürdeni is lehet benne... Illetve fájdalom csillapító.
2020. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Ekkora görcseid vannak, vagy ennyire szenvedsz ilyenkor? Ha így van, akkor jobb, ha megvizsgáltatod magad egy nőgyógyásszal, nem csak a nyaralás miatt, hanem egyébként is.

Egy átlagos fiziológiájú nőnek szerintem nem kellene ekkora hatalmas gondot okoznia, tamponnal vagy intimkehellyel ugyanúgy lehet fürödni és minden mást is csinálni.

2020. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
És hol akarsz te tampont cserélni észlény? Abba az undorító budiba?
2020. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

#5:

A szállodában is lehet, te észlény.

2020. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
5ös szerintem egy szimpla tamponcseréből ne csináljunk már valami hű de komplikált, kórházi sterilitást igénylő folyamatot, enyhe túlzás :D
2020. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne a budiban tampont cserélni? Manapság úgyis mindenkinél van kézfertőtlenítő. Kb ennyi a lényeg, legyen tiszta az ember keze.
2020. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!