Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veled, hogy...

Volt már olyan veled, hogy nyilvánosan beégtél mások előtt?

Figyelt kérdés
Írjátok le, akár részletesen is

2020. jún. 26. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon sokszor
Igen, néha
Igen, egyszer
Még nem volt ilyen
43 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mikor baratom betett a haverjaihoz a kocsiba hogy majd elvisznek.

Elöl ket srac ült hatul ket csaj,en a 3.csaj.


Egyiket sem ismertem es soha nem is lattam még öket.


Full kuka voltam es frusztralt az egesz helyzet.

Azutan mindenki elhordott minden sz.rnak engem a baratom meg égett miattam.


Amikor ide kiirtam erröl kerdest hogy màs mit szolalt volna meg a helyemben ilyen szituban, nem kaptam vàlaszt sem.

2020. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulnak cikis helyzetek mindenki életében. Úgy kell csinálni, mint Jennifer Lawrence, hasra esett a világ szeme láttára a vörös szőnyegen, de viccesen fogta fel és máris túl volt rajta.
2020. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm aki jelentős időt töltött börtönben

Először is agressziven beszólogatott meg verekedést akart állandóan provokálni

Utána meg direkt égetett mindenki előtt ha csak megtehette

Szerintem az agyára ment a börtön meg volt benne egy adag rosszindulat is

2020. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor, de általában mindig kimagyaràztam, vagy elnevettem. Gyerekkoromban sokat cikiztek, és jó pár éve megfogadtam, hogy nem fogok soha többé égni mások miatt.
2020. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer táncórán elkezdett dumálni nekem a tanár, hogy mosolyogjak, vidámabban. Ez már alapból kellemetlen volt nekem, nem vagyok az az állandóan vigyorgok ha kell ha nem típus, ráadásul nem is voltak ott barátaim, de ettől függetlenül a táncot szerettem.

Viszont ami miatt a leginkább beégtem, hogy nem voltam biztos benne, hogy nekem beszél a tanár (egymás mellett álltunk a többiekkel több sorban) és hátra néztem a mögöttem állókra. Mindenki rajtam nevetett... Többet vissza se mentem és belém rögzült, hogy nem tudok táncolni, nem tudok feloldódni közben.

2020. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, még ötödikben volt, év elején. délután volt valami program, és suliban kellett maradni, nem tudom, valami kötelező jellegű matekverseny vagy ilyesmi, ebédre bableves volt, és hát, elfingottam magam az egész osztály előtt.


Egyszer elkéstem, mert tél volt, és csúszott a járda, én meg nagyon lassan mentem, mert féltem, hogy elesek, lassan, négykézláb csúsztam be a terembe, hátul volt az ajtó, mire a hátul ülők ordítani meg röhögni kezdtek, hogy bejött egy kutya. A tanár persze nagyon leteremtett, mert késtem, és mert nem mertem ezt felvállalni.

2020. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az életem fele ebből áll xD

A legutóbbi sztori például pont tegnap történt velem, szóval még friss és ropogós.

Állok sorban az Aréna Pláza Tescójában, hátizsákkal a hátamon. Közvetlenül mellettem állt egy nagy kartonpapír polc, amire különféle csokikat (Snickers, Mars, Milky Way) pakoltak fel, biztos tudjátok mire gondolok.

Valamiért épp hátranéztem és teljes felsőtesttel hátrafordultam, ami miatt a hátizsákommal véletlenül meglöktem ezt a kartonpolcot. Természetesen úgy ahogy volt, nagy robajjal felborult az egész, és vagy 100 db csoki ömlött ki belőle és szóródott szét.

Mondanom sem kell, hogy persze Budapestnek kábé a fél lakossága ott volt körülöttem és végignézték, hogy mit bénázik ez a hülyegyerek. Felállítottam a polcot, és a mögöttem álló, segítőkész pasival együtt elkezdtük visszapakolgatni a csokikat a helyükre, de aztán szólt az egyik alkalmazott, hogy nincs semmi baj, hagyjuk csak ott a többit, majd ők összeszedik a maradékot.

Folyt az egész hátamról és a fejemről a víz, de akkor már nem feltétlenül a meleg miatt. Alig volt kínos ezek után még vagy 5-10 percig ott állni a sorban...


26/F

2020. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nap mint Nap beégek folyamatosan, sajnos ismerőseim előtt.

Ennek következtében totálisan paranoiás is lettem.

Annyira, hogy már minden egyes lépésemet 4szer átgondolom.

2022. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!