Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30-as 40-es nok! Nektek nem...

30-as 40-es nok! Nektek nem hianyzik a 90-es evek hangulata?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az?
2020. jún. 27. 22:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
#10: mi köze a mai vérnyuggereknek a 90-es évekhez?
2020. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Két generációt próbáltam összehasonlítani amikből nagyon szépen kijön, hogy nem kell itt visszasírni a 90-es éveket mert hatalmasat fejlődött a világ azóta és végre lehet normális életünk. Egyre értékesebb, többet tudó generációk jönnek és ez nagyon jó. Nekem erről az x éveket visszasírós baromságról mindig a vérnyuggerek jutnak eszembe akik betegesen ragaszkodnak káros, szar, negatív dolgokhoz csak mert ők akkor szocializálódtak és végül is nem haltak bele...
2020. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a 90-es évek világa is normálisnak tűnt, és ha a jelenlegi Mo-i politikai vezetéstől eltekintünk, akkor a mostani is annak tűnik, csak teljesen más szempontból.


"Egyre értékesebb, többet tudó generációk jönnek és ez nagyon jó."


Ez eléggé önelégülten hangzik, már megbocsáss. Szerintem arányaiban ugyanannyi sötét ember van most is, mint régen. Elég csak fölnézni a Facebookra.

Többek között ez a cikk is rácáfol az egyre okosabbak vagyunk című történetre:


[link]


ÉN a 20-as éveimben egyáltalán nem éreztem hú de okosnak magam. (Maximum értelmesnek, de a kettő messze nem ugyanaz.) Most sem tartom magam annak, csak némileg tapasztaltabbnak.

2020. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor voltam tinédzser, ami szerintem nem a legboldogabb időszak az ember életében. Nem tudnám újra végigcsinálni. Csak a kiskutyám hiányzik abból a korszakból.
2020. jún. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Én sem voltam egy boldog tini, mai önmagamat sikerebbnek tartom. De sok minden rossz felé halad. Túl sok a kütyü, kevés a személyes kommunikáció. Felszínesebbek, türelmetlenebbek, kényelmesebbek vagyunk, gyorsabban élünk mégis kevesebb fér egy napba, túl sok az infó, inger, kevés a biztos érték (mint pl. család), több a kérdőjel, mindenki a lehetőségeit félti, és nem akar választani. És szerintem amennyire megy a nagy elfogadós multikulti szónoklás, mégis sokkal prűdebbek (kedvencem, hogy míg anyámék elégették, ma ciki lett nem hordani melltartót:)) és megvezethetőbbek a népek, sőt sokkal környezetszennyezőbbek is. Zene, művészet, divat meg szerintem a 60-80-as évek óta csak ciklikusan ismétli magát, de hát az ifjak már úgysem fogják tudni, hogy mi csak megint egy feldolgozás, reflektálás.
2020. jún. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen:). AZ akkori zenei irányvonal. Az új dolgok megjelenése. A fejlődés. E két utóbbi ma már megszokottá vált, akkor még volt hangulata.
2020. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tökéletesen, de idézi a 90-es éveket:

https://www.youtube.com/watch?v=D2h4PhgobI8

2020. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

En a zenektol kezdve az izlestelen divatig mindent ugy utaltam. Es harmincas koromban voltam a topon.

Ha nosztalgia, akkor a 80-as evek eleje hianyzik, serdulokor, ujhullamosok ez.

2020. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es voltam. Bocs, 40-es vege vagyok, fiatalabbra emlekszem mindig...
2020. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!