Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Júliusban lesz az esküvőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júliusban lesz az esküvőm, és már megvan a ruhám. Hamar rátaláltam, és kicsit hiányzik az esküvői szalonok hangulata. Menyasszonyok Budapesten, elkísérhetnék valakit próbára? Nem zavarnék, csak akkor mondanék véleményt, ha kérdeznek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 22:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon szánalmas. Nézelődj egyedül. Az eladóknak nem kell tudniuk, hogy neked megvan már a ruhád.
2013. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan vannak baratnoid, de egyedul is ellehet menni, nezelodni, egy idegen valoban nehezen fogadna el ezt az ajanlatot.
2013. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az szánalmas ha valakit azért szidsz látatlanban, mert szeret szép ruhákat nézegetni. És nem akarok kamuzni, hogy még nincs meg a ruhám, mert tudod, féltik a ruhákat a szalonban és nem szeretik annak adni aki nem házasodik/már megvan a ruhája.
2013. febr. 23. 23:04
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem szánalmas. Nagyon is elfogadható kérdező kérése. Keress és biztos fogsz találni valakit, aki szívesen elvisz magával.
2013. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Légyszi olyanok ne írjanak akik minősítenének. Mintha erkölcsileg rossz dologra vetemednék...
2013. febr. 23. 23:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, miért kell nekik elmondani, hogy megvan a ruhád? Én is elmehetek viccből, ha úgy tartja kedvem, pedig vőlegényem sincs.
2013. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyrészt azért nem akarok kamuzni, mert - lehet, hogy sajnos, de - becsületesnek neveltek és utálok hazudni.

De nem akarok álszent lenni, én magam azért sem akarok már próbálni mert félek hogy találnék szebb ruhát mint "a ruha" és akkor bosszús lennék.

2013. febr. 23. 23:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "becstelenség".

Ha bemész egy szalonba, nem feltételezik, hogy van már ruhád, hisz azért vagy ott, hogy vegyél egyet. Tehát senki nem fogja megkérdezni, hogy van-e már ruhád, így hazudni sem fogsz.

A legrosszabb, ami kisülhet belőle, hogy találsz egy jobb ruhát? Irigyellek.

2013. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem olyan vicces ám az, ha találsz szebbet a sajátodnál. Kicsengetsz érte 125 ezret és találsz egy szebbet pl. 90-ért... Ha máson látnék ruhákat és nem magamon, nem állna fenn ez a lehetőség.

Aki már volt ilyen szalonban, próbált is ruhát és esküvőszervezésben van, szerintem át tudja érezni ezt a zizit... Amikor minden az esküvő körül forog...

És amikor próbáltam, akkor is jó volt nézni, hogy másnak mi áll jól. Tényleg nem vagyok ruhafetisiszta csak annyira élveztem azt a miliőt.....

2013. febr. 23. 23:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érdekel a dolog, miért nem mész el egy szalonba dolgozni? Segíthetnél másoknak, a "feeling" is meg lenne... de most komolyan. Azt csinálnád, amit igazán szeretsz.
2013. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!