Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább élményed hasmenéssel, ételmérgezéssel, gyomorkorgással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok ilyen volt a környezetemben és tudni szeretném, hogy másnak is voltak-e hasonlóak.

jún. 28. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

12 oraztam a munkahelyen heti 5 nap folyamatosan. A joghurt amit ittam abban lehetett vmi rossz.

Hasmenes hanyas egyszerre.rohangaltam a wc re es nem engedtek el szabira. Nem mentem orvoshoz kb 6 honapig igy.

Csak mikor felmondtam.

Es akkor derült ki hogy visszamaradt epegyulladasom (talàn a kezeletlenség miatt)amire irt a körzeti antibiotikumot es végre meggyogyulhattam teljesen.

jún. 28. 08:52
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Elolvastam ezt a kérdést.
jún. 28. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Lejárat előtt 1 nappal megivott, teljesen normális ízű-szagú tejtől (mást nem ettem akkor vacsira) brutál mérgezés - na azóta nem veszek lejárat közeli tejterméket és senkinek sem ajánlom!
jún. 28. 09:04
 4/9 Kamionosjoe válasza:

Egyszer raktak valami hashajtót a kajámba, attól nagyon erős hasmenésem volt, sajnos bizonyítani nem tudom.

Tavaly ettem egy Indiai pimpó nevű növényből, ettől is komoly hasmenést kaptam, később tudtam csak meg, hogy mérgező.

jún. 28. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyne, szalmonella mérgezés, amit mai napig kimutat az ultrahang, illetve egy brutál gombamérgezés, vagy 43 fokos lázzal.
jún. 28. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyomorvírust kaptam el néhány éve, magas lázam volt, mellette hasmenés / hányás felváltva húsz percenként egész nap, estére nulla erőm volt, és már csak kísérettel tudtam kimenni a wc-re, ahol egyszerre ment a hasam és hánytam és elájultam, jött a mentő, kórházban kezeltek négy napig.
jún. 28. 09:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Irásbeli érettségi előtt egy nappal meghivott minket az osztályfőnök. Mindent ő maga csinált a kajához, még a majonézt is. Nem kellett volna. Ugyanis aki abból evett, annak rémálom lett a másnapi magyar érettségi. Gyakorlatilag mindenkit megmérgezett, aki evett belőle.
jún. 28. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesco üzletsoron lévő kínai an ettem... Nem kellett volna. 🤢
jún. 28. 12:40
 9/9 anonim válasza:
Hasmenésem nem volt, de karantén előtt egyszer úgy felfújódott a pocakom, hogy úgy éreztem kidurran a köldökömnél :/
jún. 28. 20:29

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!