Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább élményed hasmenéssel, ételmérgezéssel, gyomorkorgással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok ilyen volt a környezetemben és tudni szeretném, hogy másnak is voltak-e hasonlóak.

2020. jún. 28. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

12 oraztam a munkahelyen heti 5 nap folyamatosan. A joghurt amit ittam abban lehetett vmi rossz.

Hasmenes hanyas egyszerre.rohangaltam a wc re es nem engedtek el szabira. Nem mentem orvoshoz kb 6 honapig igy.

Csak mikor felmondtam.

Es akkor derült ki hogy visszamaradt epegyulladasom (talàn a kezeletlenség miatt)amire irt a körzeti antibiotikumot es végre meggyogyulhattam teljesen.

2020. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Elolvastam ezt a kérdést.
2020. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lejárat előtt 1 nappal megivott, teljesen normális ízű-szagú tejtől (mást nem ettem akkor vacsira) brutál mérgezés - na azóta nem veszek lejárat közeli tejterméket és senkinek sem ajánlom!
2020. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszer raktak valami hashajtót a kajámba, attól nagyon erős hasmenésem volt, sajnos bizonyítani nem tudom.

Tavaly ettem egy Indiai pimpó nevű növényből, ettől is komoly hasmenést kaptam, később tudtam csak meg, hogy mérgező.

2020. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne, szalmonella mérgezés, amit mai napig kimutat az ultrahang, illetve egy brutál gombamérgezés, vagy 43 fokos lázzal.
2020. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyomorvírust kaptam el néhány éve, magas lázam volt, mellette hasmenés / hányás felváltva húsz percenként egész nap, estére nulla erőm volt, és már csak kísérettel tudtam kimenni a wc-re, ahol egyszerre ment a hasam és hánytam és elájultam, jött a mentő, kórházban kezeltek négy napig.
2020. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Irásbeli érettségi előtt egy nappal meghivott minket az osztályfőnök. Mindent ő maga csinált a kajához, még a majonézt is. Nem kellett volna. Ugyanis aki abból evett, annak rémálom lett a másnapi magyar érettségi. Gyakorlatilag mindenkit megmérgezett, aki evett belőle.
2020. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesco üzletsoron lévő kínai an ettem... Nem kellett volna. 🤢
2020. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hasmenésem nem volt, de karantén előtt egyszer úgy felfújódott a pocakom, hogy úgy éreztem kidurran a köldökömnél :/
2020. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok saját történetet tudnék mesélni...
2020. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!