Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább élményed hasmenéssel, ételmérgezéssel, gyomorkorgással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok ilyen volt a környezetemben és tudni szeretném, hogy másnak is voltak-e hasonlóak.

2020. jún. 28. 08:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon friss sztori, pont most élem át. Pénteki napon el indultunk az ország másik felébe egy 3 napos kirándulásra, úgy hogy a kocsiba alszunk. Péntek este egy kínai étterembe ettünk, nem éreztük, hogy gond lett volna. (azon az ételen kívül én aznap mást nem ettem) mind kettőnknek ma reggelre durva hasmenés, gyomor fájdalom, hányinger. Mindez úgy hogy egy autóba alszunk egy Tesco parkolóba több mint 400km-re az otthontól. Reggel a Tescoba rohangáltunk, majd el jöttünk egy közeli strandra, le taboroztunk a WC mellé és itt töltjül a napot amíg lehet. Este csak a kérdéses mi lesz hogy lesz. Reggel óta javul a helyzet koplaltunk majd ropit ettünk. Már csak két óránként járunk WC-re
2022. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Étteremben ettem valami rákos tésztás cuccot, ami ízre nem volt rossz, de egy idő után kiderült, hogy nem lehetett 100%-osan friss, mert rámjött a hányás. Párszor hánytam még az étteremben... akkor egy ideig úgy tűnt, megkönnyebbült a gyomrom, így gondoltam, hazamegyek - nagy társasággal voltunk, munka után, nem együtt fizettünk, mindenki sállingózott elfele, szóval odamentem a pincérhez kiegyenlíteni a részem. Na pont akkor még rámjött egy roham, nem tudtam 100%-ig visszatartani, kicsi hányás kijött a számból a pincér előtt... mondom, remek.


Elindultam haza tömegközlekedéssel. Na, amíg haza nem értem, addig kb. 2-3-4 percenként rámjött a hányás... hánytam, ahova tudtam, járdán eldobott nejlonzacskóba, szemetesbe stb. Metróról 2 állomásonként le kellett ugranom hányni... lépcsőházban is majdnem kijött belőlem egy adag... otthon is még vagy 3 óráig, bár akkor már nagyobb szünetekkel...

2022. nov. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!