Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két év után felkeresett a...

Két év után felkeresett a pali,mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
Rám írt,hogy miújság vele rég beszéltünk
2020. jún. 29. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretne újítani.

Hogyan viszonyulsz ehhez?

2020. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Mit kéne jelentenie?:D Gondolom ettől nem esel hanyatt..Biztos unatkozik.
2020. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó sokáig beszéltünk aztán elváltak utjaink de ma felkeresett megmondom az őszintét azért hanyat estem na :D meglepett!!

Amúgy 1/2 egész jól, de inkább kiváncsian,hogy mi a szándek

2020. jún. 29. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van szándék, előbb-utóbb úgyis kiderül.
2020. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oke, jelentheti azt is, hogy csak rad gondolt, vagy legalabbis nagyon fontos vagy. De az is biztos, hogy az emberek, ahogy hirtelen banatuk, bajuk van, maganyosak, hajlamosak vegiglapozni a regi neveket es megereszteni egy probalkozast.

Meg sajat magam is rajtakaptam, mikor nem nosztalgiabol, hanem instant vigasz celjabol kavartam bele a multba.

Ugyanakkor elofordulhat olyan is, hogy ket ember ujrakezdi, csak nem szabad tulzottan meghatodni.

2020. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exed? Vagy majdnem az exed? Túl sok információt nem írtál.

Nekem is volt egy pasi, aki két évig írogatott nekem, közben kapcsolatom is lett, és akkor is írt. Végül azért váltak ketté teljesen útjaink, mert élettársa lett. Szül hasonló helyzeteket az élet. Lehet újra szeretné kezdeni, vagy szimplán érdekli mi újság van veled, mert veled álmodott, eszébe jutottàl, vagy ilyesmi. Ha szeretne valamit, azt úgyis tudtodra fogja adni.

2020. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!