Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeptembertől egyetem, kérhetn...

Szeptembertől egyetem, kérhetnék tippeket, tanácsokat?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, pár hónap múlva kezdődne számomra az egyetem. Pár barátommal, rokonommal beszéltem erről, de érdekelne, hogy mások milyen tanácsokat, tippeket adnának az egyetem bármelyik időszakából. Nyugodtan jöhetnek történetek is.

Izgulok is miatta, meg nagyon várom és hát eléggé sokat agyalok ezen😅

Köszönöm szépen a válaszokat!


2020. jún. 29. 12:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#8: Nagyon, nagyon szépen köszönöm! ^^ jó volt olvasni ezt a választ is és jó látni a pozitív tapasztalatokat is. A kolis élet sokkal jobbnak tűnik így, mint amilyen gimiben volt :)

Pannon van első helyen, a kihelyezett keszthelyi kart is jelöltem, meg a győri Széchenyi-t is ^^

#9: a power up-ot mindenképp letöltöm majd, utánaolvastam és eléggé életmentőnek tűnik :D Köszönöm szépen és a tesiset is! ^^

2020. jún. 29. 13:41
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elsők között vizsgázni. Egyrészt hamar túl leszel rajta, és ha eddig tanultál, akkor sok meglepetés nem fog érni, ha pedig nem tanultál akkor a végeredmény ugyan az lesz, mint pár hét múlva.
2020. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tepsire nem kell ráizgulni. Nálunk 2 félév volt, fél volt sorolva egy csomó sport, ráadásul ilyen összegyetemi szinten. Én Pécsre jártam, ha nagy egyetemről van szó, mint itt, akkor hiába veszik fel a barátnődet, az se biztos, hogy egy városrészben van a két kar.

Szóval a tesit én egy félév tenisszel, megy egy félév úszással letudtam, de volt foci, kosárlabda, röplabda... Stb

2020. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő izgatottság, így a végzős év előtt már csak azt várom, hogy vége legyen😂😂😂😂😂

4 szóban össze lehet foglalni az egészet: tanulás, neptun, barátok és idegesítő szaktársak

2020. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!