Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van olyan érzésem,h...

Csak nekem van olyan érzésem,ha egy nárcisztikussal beszélek,mintha valójában egy tanult szellemi fogyatékossal társalognék?

Figyelt kérdés
Ha beszélsz vele, igazából csak a saját gondolatait hallja meg,nem akarja magát sebezhetőnek feltüntetni pedig nagyon is az. Egy vita kimerül abban,hogy képes ugyanazt a hárító mondatot sokadszorra is elhangoztatni,vagy ezt megspékelni leminősítéssel.

2020. jún. 29. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ezek tényleg értelmi fogyatékosok.

Gyagyás az összes.


Én csak lesajnalom őket.

2020. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugy beszél veled mint egy szarral, te ezt szóvá teszed aztán még te vagy az agressziv h a semmire felkapod a vizet meg h hozzád se lehet szólni mert egyből agressziv vagy :) kedvencem..

Amugy igen, hosszú évek kemény munkája kifejleszteni a tökéletes nárci-szerepet a tökéletes áldozati megnyilvánulást, a projektálást ami a saját szorongása rád vetitése majd ennek hatásán megsértődésen stb. Mocskos egy faj ez, meneküljetek a legapróbb jelnél.

2020. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az történik amit a kérdező és a második válaszoló is leírt. Nem hagyja hogy a legkisebb őt ért kritika is elérje a tudatát, abban a hitben él hogy ő a tökéletesség aki mindenek felett áll, és ha valaki felbőszíti és agresszíven, dühkitöréssel reagál, az csakis azért történik mert a másik kiváltotta belőle, ő nem tehet róla (ahogy semmilyen más rossz döntéséről sem, hiszen ő a rossz döntések mártír áldozata). Semmit nem lehet az ilyennel megbeszélni mert folyamatosan azt szajkózza, amit ő gondol, és a legkevésbé se érdekli más véleménye. Az viszont végtelenül felbőszíti, ha valaki nem ért vele egyet, és ugyanazt a néhány "érvet" sorakoztatja fel a másik ellen folyamatosan (a másik tehet mindenről, a másik kényszerítette ki belőle a dolgokat..). Tényleg menekülni kell az ilyen embertől mert igazi vérszívók és energiavámpírok.
2020. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked van ilyen érzésem kérdező, a nárcisztikusak megjátszák magukat beteg állatok, fuhh egyszer össze keveredtem egy ilyen emberrel soha az életbe többet nem akarok !

Vesszen az összes pszichopata barom.

2020. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

*érzésed

Ja és amúgy azt hiszik, hogy ők tökéletesek, közben meg idegbeteg állatok, képesek erőszakhoz is folyamodni, ha nincs az, amit ők akarnak. Ezt pontosan tudják, de nem a zavarja őket inkább megjatszak magukat hogy milyen jó emberek és amikor elkövetnek valamit meg maguknak is be hazudják, hogy nem ők voltak.

2020. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, vicces a megfogalmazásod:), de inkább csak szűk látókörűnek mondanám.
2020. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos személyében itt is egy nárcisztikus :D.
2020. jún. 29. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen élek együtt 20on éve.

Bár csak most esett le az álarca. Pár éve jöttem rá.


Pont ahogy írjátok.

De annyira elvan magatol telve

Szerencsétlen, hogy simán hülyét lehet belőle csinálni.


Nyilván ahogy tudok megyek.

2020. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!