Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan idegesítő az,...

Miért olyan idegesítő az, amikor az alvászavaraimról írok messengeren az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
Sokszor órákba telik elaludnom, olyankor rápánikolok az alvásra, aztán egy idő után felmegyek messengerre, és elkezdek panaszkodni azoknak az ismerőseimnek akikkel amúgy is gyakran írogatok, hogy nem tudok aludni, mi lesz ha egész éjjel nem fogok tudni, nála is túl meleg van-e a szobában és nem zavar-e be az alvásba neki meg ilyenek. És hát láthatóan zavarja őket ez az egész téma. Mi olyan idegesítő ebben, valaki el tudná magyarázni? Mi lehet a baj vele ha ezt csinálom?
2020. jún. 30. 06:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk, hogy rohadtul nem érdekli őket ez! Nem vagy normális amúgy, neked nemcsak alvásgondjaid vannak.
2020. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ki a fene szeret folyton panaszkodós sorokat olvasni? Mégis mit válaszoljanak? Unalmas vagy és idegesítő is nekik.
2020. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Ki a fene szeret folyton panaszkodós sorokat olvasni?

Így van, az emberek odafen úgy irányitják ezt a világot, hogy aki beteg annak nincs helye benne akár meg is dögölhetsz konkrétan a Magyar kormánytól

Ilyen ez a világ,senkit nem érdekel a másik problémája sőt még ki is röhögnek egyesek és viccet csinálnak belőle amiért talán az egyik kezüket amputálni kellene és akkor már nem lenne olyan humoros a helyzet,egyből átéreznék a problémák súlyát

2020. jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Megint az emberek a hibásak, ugye 3-as? És mégis mit csináljunk? Tegyünk egy zsákot az éj leple alatt a kérdező fejére és vonszoljuk el orvoshoz? Mert remélem azt tudod, hogy ezen orvos tud segíteni. Gondolom, hogy már az elején el lett mondva párszor az orvos, de a bolond nem ment el, csak traktálja tovább az ismerőseit. Naná, hogy idegesítő.
2020. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó! Persze, az ember meghallgatja a barátját, ha valami baja van. De egy félig havernak folyton a gondokat nyomatni szerintem nagyon gáz. Mindenkinek van gondja, de alapból bunkóság csak ezzel terhelni a másikat.
2020. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy senkit nem érdekelnek a problémáid és a picsogásod.

Az embernek jó, ha van egy, azaz EGY olyan barátja, akit tényleg érdekel, mi van vele, de

1. azt sem állandóan, valós időben, Messengeren.

2. nem este, mikor ő mondjuk aludna, filmezne, mással beszélgetne.

3. az sem akar állandóan panaszkodást hallgatni.

Roppant idegesítő ember lehetsz. Csoda, hogy nem tiltott le még mindenki.

2020. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

3 És mégis mit csináljunk?

Mert mégis kik lennének a hibásak? Emberek irányitják a világot nem robotok akik süketek és vakok csak a parancsot teljesitik.Talán minél több olyan munkahelyeket teremteni ahol a korlátozott munkaképességűek is el tudnak helyezkedni beteg ember létükre, hogy ne haljanak éhen a 25.000 Ft-os rokkantnyugdíjuk mellett

2020. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Már bocs, de a francnak irogass egész éjjel. Ha nem is prüntyög a telefon, attól még rezeg. Szóval ha te nem tudsz aludni, akkor legalább ne zavarja mást. A másik, hogy nagyon jó mikor az ember reggel megnézi volt-e valami az éjjel és panaszáradattal kezdődik a napja. És nem is az a baj, hogy bajod van, mert azt egyszer leírod, hogy ez van napközben, aztán reagál rá a másik és lehettek is tovább.

Én ha nem tudok aludni, akkor vagy gyakorizok vagy olvasok, Tvzek vagy ha nagyon meleg van kifekszem a nappaliba a légkondi alá.

2020. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én meg ha nyüglödöm (nekem is vannak nèha rossz éjszakàim),olyankor pont nem beszélek senkivel, hanem neki àllok pl hajat festeni vagy videokat nézni pl ufokrol.

Engem pont irritàl, hogy ott villognak a telomon az olyanok hogy hi mizu csaj meg hasonlo jokedvtöl kirobbano üzik mikor èn meg alig élek.eröm sincs ilyenekhez.


Mivel majdan szeretnék csaladot egyszer mikor félmondattal elmondtam hogy kivagyok egyböl azt kaptam hogy akarok igy csalàdot, nem is birnàm. Egyböl gyenge sz.rnak néznek.

2020. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Rá se kattintanék az üzenetedre este vagy éjjel, ha azt látnám az előnézetben hogy nem fontos dolgot kérdezel, semmi értelmeset nem akarsz csak a vergődésedhez keresel közönséget.

A barátaim mindig számíthatnak rám ha valami nagyon fontos (kivéve ha nem érek rá vagy alszom mert rezgés nélkülire halkítok), de nem szórakoztatok álmatlan királyokat.

Szóval el se olvasnám az üzenetet, csak max reggel, és nem válaszolnék rá akkor sem, mert addigra már nem is aktuális.

2020. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!