Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újraszületnétek ugyan ebbe az...

Újraszületnétek ugyan ebbe az életetekbe?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben...

Ha valaki elétek állna ebben a pillanatban és megkérdezné, hogy újrakezdenéd e ugyan azt az életet amit eddig leéltél - tudatlanul állva a jövő előtt, szimplán az eddigieket figyelembe véve - igent mondanátok, vagy inkább nem?



2020. jún. 30. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem igazán tudnék többet kihozni belőle. Ugyanilyen szerencsétlen lennék csak +25 év. Kösz de nem kérem.
2020. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Első köszi a válaszod!

Kicsit kiegészítve, szóval úgy értem, hogy tényleg kottára ugyan ezt élnétek végig napról napra úgy, hogy semmi változás nem lenne benne.

2020. jún. 30. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Most ugyanígy minek éljem le még egyszer az eddigi életem? Nem mondom, sok jó dolog volt benne, de ha nem tudnék tanulni a hibáimból, mert nem ismerném az előzményeket, akkor mi értelme lenne? Mondjuk csak 23 vagyok, lehet egy 70+ máshogy gondolja.
2020. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem fogalmaztam meg a legjobban.

Az érdekel, hogy szerintetek volt e olyan jó az életetek, amit érdemes lenne újraélni? Újrakezdenétek e mindent ugyan így, ha valami felsőbb hatalom visszapörgetne X évet, persze úgy, hogy újjászületve nem emlékeznétek arra, hogy ezt már leéltétek?


Én személy szerint nem. Anyagilag viszonylag normális körülmények között éltem, nem nélkülöztünk, nem éheztünk soha, lelkileg már kevésbé. A gyerekkorom úgy ahogy volt- pocsék volt. Én nem akarnék megszületni ebbe ismét ha kérdeznék. 28 vagyok.


Ha jött több válasz, akkor leírom miből adódik nekem ez a kérdés addig nem szeretném, hogy ne vegyen más irányt a téma.

2020. jún. 30. 15:22
 5/15 anonim ***** válasza:

Hat nekem nagyon nem mindegy hogy a sivatagba születnék e vagy csecsemökinzokhoz ujra.


Nem tudok ettöl elvonatkoztatni ezert inkabb a biztos rosszat ugyanazt vàlasztanàm. Az életemmel nem ruletteznék.

2020. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Van amiben változtatnék, van amiben nem.
2020. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
77%
Én meg se akarnék születni...
2020. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Talán annyit változtatnák hogy egy közeli családtagomat a fülénél fogva húztam volna ki a a szobájából az orvosig. Még most is élne.
2020. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezekkel a feltetelekkel nem.
2020. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ismerném a jövőt, akkor biztosan. Ha nem ismerném, talán akkor is.

Sokkal agresszívabb lennék, és olyan emberré válnék, akibe senki nem köt bele. Sajnos az életemből kb 10 év azzal telt, hogy mindenki csesztetett, talán a gimi utolsó két éve volt az, amikor kevesebben csesztettek.

Maradnék boxolni, és nagyon jó szintre fejleszteném a boxtudàsomat, többet tanulnék, szakkörökre járnék(amikre azért nem jártam, mert cikinek tartottam és, mert lusta voltam), megtanulnék zenélni, versenyekre járnék. Elzavarnàm még a legelején orvoshoz a közeli családtagomat, aki már sajnos nem él.

Igent mondanék egy olyan embernek, akit "lekoptattam".

De belegondolva az életemben voltak olyan pillanatok, amiket már soha nem fogok átélni, és sokat kéne várnom arra, hogy újra átéljem ezeket, ha újrakezdeném az életet, de még az is lehet, hogy megérné.

2020. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!