Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újraszületnétek ugyan ebbe az...

Újraszületnétek ugyan ebbe az életetekbe?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben...

Ha valaki elétek állna ebben a pillanatban és megkérdezné, hogy újrakezdenéd e ugyan azt az életet amit eddig leéltél - tudatlanul állva a jövő előtt, szimplán az eddigieket figyelembe véve - igent mondanátok, vagy inkább nem?



2020. jún. 30. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, ha ugyanezt kellene leélnem, akkor biztos nem akarnék újra megszületni.

Ha esetleg változtathatnék pár dolgon, akkor talán... de jelenleg egyre inkább ott tartok, hogy akkor se, mert a legtöbb szart eddig még csak nem is magamnak köszönhetem. Nagyon sokat gondolkoztam az elmúlt időszakban azon, hogy hol rontottam el, hogy hátha tudnék tanulni belőle, és sokszor áljátszottam azzal, mi lett volna, ha, de mindig arra jutottam, hogy vagy rosszabb lenne az életem, vagy ugyanitt tartanék. És ezek tőlem független dolgok, pl. nem tehetek arról, milyen családba születtem, és az ország melyik részére. Az sem az én hibám, hogy mire vérrel-verítékkel beküzdöttem magam abba a munkakörbe, ami az álmom volt, jön valami nyomorult csövesbánat aki denevért zabál, és csődbe megy a cég :D

Szóval nem, ezt az egy életet se akarom igazán, nem hogy mégegyszer ugyanezt.

2020. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanezt az életet kellene leélnem még egyszer, akkor nem. Nagyanyám szokta azt mondani, hogy "csak a szépre emlékezem". Nos, nekem, ha belegondolok semmi szép nem volt az életemben, amiért megérné újra leélni.

Ha a mostani eszemmel kezdhetném újra, akkor újra kezdeném. Mert tudnám, mi az, amit elrontottam, tudnám, kire nem kell hallgatni, kinek nem kéne hinni.

2020. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ez is sok.
2020. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha az eddigi tudásom, tapasztalatom megmarad, ugyanebben a testben! Sokkal kevesebb dolgot vennék a szívemre, nem tenném tönkre magam mások hülyeségei miatt. Újrakezdve lenne tapasztalatom, hogyan kell hirtelen rámzúduló váratlan helyzeteket kezelni.
2020. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert értelmetlen lenne. Persze nagyon jó lenne találkozni azokkal, akikkel sajnos már nincs lehetőségem, de hogy pont ugyanilyen legyen, azt nagyon nem szeretném.
2020. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!