Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy véletlenül...

Volt olyan, hogy véletlenül okoztatok valakinek sérülést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valahogy eszembe jutott a kérdés.

Én egyszer az oviban fogócskázás közben rá akartam csapni egy lány vállára, hátára vagy nyakára, de pont megfordult, így sajnos egy nagy pofon lett a vége. Elesett, és eltört az orra.

Egy hétig nem mehettem le az udvarra... Ez máig bántja az igazságérzetemet...


2020. jún. 30. 23:38
 1/5 anonim válasza:
65%
Rautottem az egyik haverom seggere véletlenül es 2 óráig zsibbadt szegenynek
2020. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráléptem a macska farkára

"Verekedés" közben véletlen lelöktem a barátomat az ágyról/megkarmoltam stb.

Eleinte szex terén is kis bénácska voltam és megesett, hogy nem tudtam, mi az, ami már fáj a másik félnek :D

Meg ilyesmi dolgok, de egyik sem okozott semmi maradandót, 10 perc alatt elmúló dolgok voltak ezek szerencsére :)

2020. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Levágtam a f**zát valakinek. De eskü nem szándékos volt, azt hittem szűzérme :D
2020. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt, több gépünk van otthon, előfordul, hogy szerelés közben kisebb baleset történik. Öcsémnek eltört a keze, mert ki akarta rántani alólam a szánkót én meg észrevettem a szándékot...
2020. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesómmal gyerekként birkóztunk játékból, fellöktem a mezőn, nem láttam, hogy van ott egy éles kő, és elég csúnyán szétvágta a lábát.

Egy barátommal kimentünk az erdőbe biciklizni szintén gyerekként, rávettem, hogy az ilyen dimbes-dombos részen ugrassunk, elesett, és agyrázkódást kapott.

Később, már felnőttként volt egy balesetem, elém esett egy részeg a járdáról. Biciklivel voltam, neki a csuklója repedt, nekem eltört a kulcscsontom, mikor elestem. A rendőrök szerint nem az én hibám volt, és nem tudtam volna elkerülni a balesetet, de nagyon sokáig rosszul éreztem magam miatta.

2020. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!