Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon súlyosan (de véletlenül...

Nagyon súlyosan (de véletlenül) bántottam meg egy olyan személyt, aki fontos volt nekem több szempontból is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nem direkt történt a dolog. Valamit nagyon durván félreértett és azóta nem kommunikálunk. Ha bocsánatot kérnék, figyelmen kívűl hagy, mondandóimra nem figyel, nem tudok vele beszélni. Mit tehetnék? (Mellékesen, lányról van szó)

2017. szept. 15. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz vele csinálni, ha ő nem nyitott. Lehet, hogy megbékél, majd akkor meséld el, hogy félreértett valamit.

Ha meg nem, akkor az az ő baja lesz, hogy a makacssága elzárta egy olyan embertől, aki őt nagyon fontosnak tartja és komolyan veszi. Úgyhogy nem te veszítesz többet. Bocs, de szerintem a buta ember ismérve a haragtartás. Persze nem az igazán súlyos esetekre gondolok.

2017. szept. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot levélben vagy Messengeren.
2017. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy butaság a részérõl, ha egy félreértés miatt haragszik. Én is bántottam meg már így egy barátomat elèg durván, de aztán értelmesen elmagyaráztam neki, hogy mi a helyzet. Értelmetlen félreértésbõl megharagudni, ha mégis megteszi, hát annyit ér:-/ Mert az olyan, mintha alibit keresne, amivel összeveszhet veled. Legalábbis én azokkal viselkednék így, akik nem fontosak számomra, aki fontos, attól érdekel a bocsánat kérés, vagy hogy mi volt az eredeti szándèka a sértéssel.
2017. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1 hónap talán elég lesz arra, hogy lenyugodjon, Messengeren letiltott, száma (már) nincs meg.
2017. szept. 16. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!