Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha normális...

Mit tegyek, ha normális külsőt akarok, de egyik opció se jönne be és nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és többnyire utálom magam a kinézetem miatt.

Undorító fejem van, amin még a smink se segít. Lila karikák vannak a szemem alatt, amit anyámtól örököltem. A fejemről már letettem, hogy valaha is szép leszek, az, hogy undorító fejem van, már egyáltalán nem zavar.

De a testem viszont igen.


1. Nem vagyok dagadt, de husisabb vagyok, nagyok a combjaim és a karjaim, a hasam is lötyög, a derekam tiszta háj.

2. Semmike mellem van és nincs fenekem.


A mellemen csak plasztikai műtéttel tudok változtatni (majd megcsináltatom 18-20 évesen), de a fenekemen most is tudnék, de úgy hülyén nézne ki, hogy kis mell, nagy fenék.

Szeretnék fogyni meg picit formásodni, de ha fogyok, akkor a mellem és a fenekem még kisebb lesz, amit nem akarok.


Nem tudom mit részesítsek előnyben. A mellem és a fenekem, vagy az alakom. Ha a mellem és a fenekem választom, akkor dagadt leszek vagy még husisabb. Ha az alakom, akkor meg még kisebb lesz a mellem és a fenekem.



Nekem nem kellenek "Fogadd el magad" vagy "Keress fel egy pszichológust" kezdetű litániák.



2020. júl. 1. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Fogyjál le, sportolj, izmosodj. Fej: jó frizura,előnyös smink.

És ha nem nézel tükörbe, akkor nem látod magad. Nálam bevált.

2020. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha elkezdesz gyúrni, rendszeresen mozogsz, akkor a hájak szép lassan eltűnnek rólad, de egyáltalán nem biztos, hogy kisebb lesz a melled és a feneked. Van, akinek az izmoktól éppen nagyobb lesz a hátsója, csak feszesebb.

A mellet nem lehet kiszámolni, van akinek változik a mérete fogyásnál-hízásnál, van akinek egyáltalán nem. Alkat kérdése.

2020. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Válassz magadnak előnyös ruhákat: pl. hosszabb ujjú póló, hosszabb szárú nadrág, laza blúz, ami takar és hordj napszemüveget, kalapot, sapkát, szép táskákat, kiegészítőket, mert ezek is öltöztetnek.


Az összhatás a lényeg, hogy jól érezd magad benne és ezáltal pozitívabb legyen a kisugárzásod.


Mellette meg kezdj el sportolni és ha kigyúrod magad, akkor már senkit sem fog érdekelni a fejed, meg a plasztikázást is megspórolhatod.

2020. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és a kis melleken meg bármilyen jó push-up melltartó segít!
2020. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
De nadrágokban is léteznek már fenékemelő, formáló, kerek, formás feneket imitáló nadrágok, csak keresni kell.
2020. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha sportolsz,attól nem lesz kisebb a feneked ...-legfeljebb izmosabb. Szóval én a helyedben az alakot választanám. Ha egészségesen élsz -sportolsz naponta,nem eszel egészségtelen ételeket- akkor nem csak az alakod lesz jobb,de a bőröd is meghálálja,meg a hajad is szebb lesz. A karikákra próbálj meg kávés borogatást tenni,aludj egészségesen (tehát 8-10 órát) ha még ez sem segít,akkor korrektor ...Azzal már próbáltad ?

Szerintem ne csináltatsd meg semmid,egyrészt drága (azért ez is számít) másrészt meg attól még tényleg gondok lehetnek ...pld van aki megcsináltatja a mellét,de utána nem tudja majd szoptatni a gyerekét,az pedig elég fontos.

Írj nyugodtan privátot,szívesen adok tanácsokat meg bármi! :)

2020. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Kezdj sportolni, meg normálisan enni. 6 hónapja járok kettlebell edzésre heti 2x,és kezd emberi formám lenni. Nem lettem izompacsirta, de erősebb vagyok, kerek lett fenekem, a hasam, combom már jóval kisebb. Az integető hájamtól is búcsút vettem. A mellém nekem se sok, de ott a push up.
2020. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De én nem push up-ot akarok, mert az gáz. Attól, mert push up melltartót veszek fel, még nem lesz nagyobb mellem.

Nálam sajnos úgy van, hogy ha fogyok, akkor mellből is fogyok, és ha mellből is fogyok, akkor jobban fog lógni (lóg, amikor nincs rajtam melltartó).

Nem érdekel a gyerek meg a szoptatás, mivel nem akarok gyereket, ha meg mégis, akkor majd ott a tápszer.

2020. júl. 1. 12:46
 9/14 A kérdező kommentje:
De az nem gáz, ha valakinek kis melle van, de nagy a hátsója? Olyan csúnya lenne úgy nem?
2020. júl. 1. 12:47
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Sportolj és kajálj normálisan, akkor az alakod látványosan javulni fog.

A kis mell nem probléma, százszor inkább egy természetes A mint egy megcsináltatott C.

2020. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!