Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha normális...

Mit tegyek, ha normális külsőt akarok, de egyik opció se jönne be és nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és többnyire utálom magam a kinézetem miatt.

Undorító fejem van, amin még a smink se segít. Lila karikák vannak a szemem alatt, amit anyámtól örököltem. A fejemről már letettem, hogy valaha is szép leszek, az, hogy undorító fejem van, már egyáltalán nem zavar.

De a testem viszont igen.


1. Nem vagyok dagadt, de husisabb vagyok, nagyok a combjaim és a karjaim, a hasam is lötyög, a derekam tiszta háj.

2. Semmike mellem van és nincs fenekem.


A mellemen csak plasztikai műtéttel tudok változtatni (majd megcsináltatom 18-20 évesen), de a fenekemen most is tudnék, de úgy hülyén nézne ki, hogy kis mell, nagy fenék.

Szeretnék fogyni meg picit formásodni, de ha fogyok, akkor a mellem és a fenekem még kisebb lesz, amit nem akarok.


Nem tudom mit részesítsek előnyben. A mellem és a fenekem, vagy az alakom. Ha a mellem és a fenekem választom, akkor dagadt leszek vagy még husisabb. Ha az alakom, akkor meg még kisebb lesz a mellem és a fenekem.



Nekem nem kellenek "Fogadd el magad" vagy "Keress fel egy pszichológust" kezdetű litániák.



2020. júl. 1. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Úgy gáz a kis mell,ha hozzá mű fenék van ...Az alapból teltebb fenék + kis mell viszont egyáltalán nem gáz
2020. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy sportos körte alkat egyáltalán nem csúnya, sokaknak bejön. A méret pedig egyáltalán nem pozitívum magában. A fenéknél is az izmos a szép, nem a hájas. Az se feltétlen igaz, hogy mindenképp kisebb lesz a melled, mert alkatfüggő, hogy kinek honnan megy le a zsír először.
2020. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Lehet ha lenne egy kis mellizmod nem lógna úgy és mindjárt nagyobbnak tűnne.
2020. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

Csak 16 vagy, egyáltalán nem biztos, hogy örökre ugyanígy fogsz kinézni. Nekem 20-21 évesen változott annyit a testem és az arcom, hogy végre normálisan nézek ki. Azelőtt én is formátlan voltam, nagy hasam volt, vastag lábaim és lapos fenekem, az arcom pedig pufi volt, mint egy gyereknek. Emellett még sz#rul is öltözködtem, bő, lógós ruhákat hordtam, mint egy öregasszony, a hajamat és a bőrömet sem tudtam normálisan ápolni, sminknek pedig a közelébe sem mentem.

Azóta kipróbáltam egy csomó féle ruhát, megtaláltam, hogy mi áll jól, miben érzem jól magam. Most sincs tökéletes testem, valószínűleg soha nem is lesz, de már az is sokat javít az összképen, ha nem hordok direkt olyan ruhákat, amik kiemelik az előnytelen részeket.

A hajamat megtanultam normálisan ápolni, előnyös stílusúra vágattam, már nem úgy néz ki, mint a szénaboglya. Utánanéztem a bőrproblémáimnak, beszereztem jó minőségű bőrápoló termékeket, így már ezzel sincs gondom.

Az arcom huszonévesen lett soványabb (csak úgy magától, nem fogytam), felnőttesebb, negtanultam sminkelni. Először csak itthonra próbáltam, teszteltem, hogy mennyi ideig bírja egy adott termék, hogy néz ki x óra után, nem kenem-e el véletlenül, nem folyik-e le, nem kopik-e le, mert nem akartam ezek miatt kellemetlen helyzetbe kerülni. Aztán amikor már volt tapasztalatom, akkor nyugodt szívvel viseltem a házon kívül is. Kipróbáltam többféle stílust, itt is rájöttem, hogy mi mennyire áll jól, nyilván ami nem tetszett, azt nem erőltettem.


Szóval azt tanácsolom, hogy csak simán figyelj oda magadra és legyél egészséges (táplálkozásra és mozgásra gondolok), a természet majd elintézi, hogy milyen alakod lesz a jövőben. Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanilyen, mint most, sokat változik később is a test. Próbálj ki többféle stílust, találd meg azt, ami jól áll rajtad és jól érzed magad benne.

Ami ennél fontosabb, az az, hogy fejezd be saját magad becsmérlését. Nem vagy "undorító", mások sem gondolják ezt rólad, akármit is hiszel. Kb óvodás szint felett az ember maximum lexarja azt, aki valami miatt nem tetszik neki, nem azzal foglalkozik, hogy ócsárolja az illetőt, még egy gondolatot sem pazarol rá. Viszont ha te így gondolsz magadra és ezt hangoztatod is, azzal még jobban elűzöd magad mellől az embereket, mint az állítólagos undorító külsőddel. Senkinek nincs kedve olyan emberekkel tölteni az idejét, akik folyamatosan csak siránkoznak, becsmérlik magukat, a dicséretet elutasítják, csak sajnálják magukat állandóan. Ha tényleg nem vagy megelégedve magaddal, akkor tegyél meg minden tőled telhetőt annak érdekében, hogy javíts a helyzeten. Ha már mindent megpróbáltál és még így sem tetszel magadnak, akkor lesz okod siránkozni.

2020. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!