Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ez? Ti mit tennétek...

Jarlisle kérdése:

Normális ez? Ti mit tennétek ilyen esetben? Szerintetek csak ezért felejtsem el a legjobb barátnőm és ne tegyek semmit?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm barátja nem bír engem, mert velem a barátnőm el tud menni ide-oda és a barátja azt szeszereti, ha otthon van vele. Viszont, ha otthon van akkor a srác játszik a gépen és a barátnőjével nem törődiktörődik. A sráccal összevesztem és így rosszabbodott a helyzet. A barátnőm választás elé helyezte, hogy vagy ő vagy én ami számomra eleve szánalmas, hogy azt akit szeret ilyen döntések elé helyezi. A barátnőmmel továbbra is tartottuk a kapcsolatot titokban, de nem olyan rég kiderült és a barátja felháborodott ezáltal újabb választás elé helyezte mégpedig olyan elé, hogy ha nem szakítja meg velem a kapcsolatot és nem töröl mindenhonnan akkor szakít vele. Egyértelműen a barátját választotta amit meg is értek, de mégis rosszul esik. A sráccal nem is tudok beszélni, hogy közös megállapodás szerint döntsünk, mert csak a saját akaratát akarja.
2015. ápr. 19. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hülye volt a barátnőd,téged kellett volna,hogy válasszon!!! Hiszen milyen párkapcsolat az,ahol konkrétan érzelmileg zsarolja a másikat.Ez által választás elé. Szánalmas dolog. Mi lesz a következő? Nem jön ki a barátnőd testvérével és akkor majd választás elé kényszeríti,hogy ő vagy a testvére? -.-


Én tudatnám ezeket a dolgokat a kedves barátnőddel,el van szállva a rózsaszín ködben.

Nem látja reálisan a dolgokat! Ennyire nem szabad magunkat befolyásolni hagyni.


Egyik barátnőmnek is volt egy ilyesmi pasija.Csak ott a szakításnál az volt,hogy öngyilkos lesz a srác ha ott meri hagyni. Barátnőm egy párszor megbocsájtott,de aztán végleg szétmentek a srác megint csak öngyilkossággal fenyegetőzött.De ez utal barátnőm azt mondta nem érdekel,öld meg magad te szerencsétlen. Azóta a srác él és virul.Be is vallotta,hogy csak így akarta magához láncolni,de belátta felesleges és csak rosszabb lett.Illetve nem mert volna öngyi lenni.


Nincs a srác kezében semmi amivel megfogná a barátnődet így a választás volt a legegyszerűbb amit tehetett!


Beszélnék vele mindenképpen a tesós példát meg leírhatod neki. Hiszen aki egyszer ilyennel fenyegetőzik másban ezt fogja tenni!!

2015. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a józan észre nem hallgat. Nagyon sokszor elmondtam az én szemszögemből a dolgokat, mint ahogy azt is, hogy mindig befolyásolni fogja amíg tudja és mivel szereti a srácot tudja is befolyásolni a barátnőm. túlságosan is szereti ahhoz, hogy rám ne hallgasson.
2015. ápr. 19. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Akkor nem tudsz mit tenni. Majd tanul a saját hibájából.Nem mondom,hogy felejtsd el örökre a barátnődet,vmilyen szinten ezt a szerelem teszi vele.Hidd el ha elszáll a rózsaszín köd,lehet másképp látja majd a dolgokat.

2015. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd annyira buta, hogy ésszel nem fogja fel, hogy mit csinál vele a "barátja" akkor inkább örülj, hogy megszabadultál egy ostoba embertől, aki nem a barátod.
2015. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!