Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet attól rossz kedvem,...

Lehet attól rossz kedvem, hogy ugyanabban a szobában, ahol én is vagyok, erőszakos filmet néznek, erőszakos viedojátékkal játszanak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Az ember tudatalattija mindent befogad a környezetében, és alakítja a hangulatát.

Simán lehetsz ideges, feszült vagy rosszkedvű tőle.

2020. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2020. júl. 3. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől önmagában nem. Ez már az ilyen ezotéria kategóriába tartozik nálam, mint ahogy a csillagok állása is kihatással van ránk egyesek szerint, meg hasonló dolgok, amikben én nem hiszek. Azt viszont el tudom képzelni, hogy azért van rossz kedved, mert folyton ezen kattog az agyad, és zavar a dolog.
2020. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem jön be, vagy taszít, akkor igen, lehetséges a dolog, mert nem a saját komfortzónádban vagy.
2020. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!