Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is erős dühöt érez az...

Más is erős dühöt érez az olyan emberekkel szemben, akik egy nyilvánvalóan rossz kapcsolatban ragadnak, esetleg ha nem lenne elég, a legnagyobb szarban gondolkodnak el a gyerekvállaláson is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha tudomásomra jut egy ilyen eset, felmegy bennem a pumpa. Az áldozatra kezdek haragudni, annak is az ostobaságára. Olyan érzésem van, mintha lenne egy gyerekem, aki folyamatosan a szakadék szélén futkározik és többször kaptam már utána, mikor megcsúszott, de még mindig azt élvezi, hogy majdnem meghal. Egyszerűen nagyon meg akarom ütni. Viszket a tenyerem, hogy ne vágjak le egy istenesen nagy pofont az ilyen hülye (főleg) nőknek.


A rossz kapcsolatot értsük úgy, hogy a másik fél félrekúr vagy veri az illetőt vagy elszedi a pénzét, stb.


És ez az idióta majdom meg hagyja. És még kérdezi, hogy mi a baj és hiába mondod meg neki a nyilvánvalót, azután sem azért megy haza, hogy pakoljon és menjen, hanem előrukkol az eljegyzés/gyerek ötletével, mert milyen rohadt jó buli így gyereket vállalni.


Annyira felbosszantanak ezek az emberek, annyira bántani akarom őket, hogy eljusson az agyukig, amit mondok, mert látszólag mikor elmondják, hogy mi van velük és valaki segíteni akar, szándékosan az ellenkezőjét csinálják... Szándékosan mégszorosabbra fűzik a szálakat és jön ez a szánalmas mártír stílus.


2020. jún. 30. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek. Aki hülye, megérdemli.
2020. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg egy idegbeteg állat vagy.
2020. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Mi jogon utod bele az orrod masok eletebe? Az nem bantalmazas, ha megmondod neki, h mit kene csinalnia es netalantan be is versz neki mikor nem tesz ugy?


Masreszt azt sem vagy kepes felfogni, h egy bantalmazo kapcsolat dinamikaja egeszen mas, mint hinned. Az aldozatok sokszor egy rozsaszin leplen at latjak az egeszet. Kifogasokat gyartanak a parjuk viselkedesere, vagy egyenesen magukat hibaztatjak. Sok bantlamazott ember azt hidzi, h o csak ilyen "szeretetre" melto es foggal korommel ragaszkodik hozza. Valoszinuleg a szuleik is bantalmaztak oket es emiatt keresnek bantalmazo partnereket. Ezen te nem tudsz segiteni es nem is kell.


Nem neked kell megmentened oket.


Ha kernek a bantalmazott emberek segitseget akkor segits. De egyebkent senkit nem fogsz tudni meggyozni, foleg, ha amugy nem is kertek a velemenyed. Ja es magadat is kezeltetned kene, ha ennyi miatt megvernel valakit. Idegbeteg.

2020. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2


Nem jobban, mint azok, akik mellett szenvedtek életetek végéig, mert az a fétisetek. :)

2020. jún. 30. 20:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az emberek a kis partnerrel nem tudnak ilyen harciasak lenni. Nekem megy a beolvasás, aztán ha hazaérsz, uccu le rongyba?
2020. jún. 30. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Hulye vagy. Kar veled vitazni. 😃
2020. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi/ki, ill. milyen esemény váltotta belőled ezt ki?
2020. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sok ilyen volt. Egy ismerősöm volt a legutóbbi, elmondta, hogy kivel és hogyan csalta meg a párocskája, én meg mondtam, hogy remélem, ezután nem tervez vele közösen. Aztán mikor legközelebb találkoztunk és javasoltam neki, hogy költözzön hozzám, ha úgy van (én is nő vagyok, értelemszerűen nem volt hátsó szándékom), benyögte, hogy megbeszélték és elgondolkodtak a babaprojekten. Aztán eltelt egy kis idő, kiderült, hogy a fickó meg is verte, mondtam neki, hogy basszus lépj már, itt a segítség, mire vársz? Erre elkezdi, hogy neeem, nem olyan rossz ember ám ez a féreg, és különben is, most a gyerek ügyön dolgoznak.

Rá pár napra meg kaptam egy 2 oldalas fenyegető üzenetet a kanjától, hogy ha nem állok le és belegázolok a "cshaládalaphításba", kitekeri a nyakam.


Ez a nyomorék gondolom köpött neki

2020. jún. 30. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Igen, utálom is magam érte.

De gyerekvállalás nem jöhet szóba.


Jobban nem magyaráznám, mert végtelenül frusztrált és primitív vagy

2020. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is.
2020. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!