Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy embert a bőrszíne miatt gyaláznak, az ördögtől való, de ha mondjuk a testalkata miatt, az teljesen elfogadott dolog?

Figyelt kérdés
Itt ezen az oldalon pl egyből törlik a rasszista válaszokat, de a kövérgyalázó válaszokat sohasem, hiába jelentem. Sokan nem tehetnek a kövérségükről, annak pedig semmi haszna, hogy porba tiporják a maradék önbecsülésüket is.

2020. júl. 3. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert ez egy okádék liberális világ. Undorító polkorrektség.
2020. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
#11 Valóban undorító dolog nem gyalázni másokat...ja, nem.
2020. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

A bőrszínt, szemszínt, nemzetiséget stb nem te választod meg.


Ha viszont elhájasodsz, az esetek 98%-ában te tehetsz róla. Mi adófizetők pedig fizethetjük a drága kezeléseidet (cukorbetegség, szív-érrendszer, miegymás).


Fogyj le.

2020. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13


Ha az olyan könnyű lenne...


Utoljára kisgyerekként voltam kórházban, akkor is plasztikai műtét miatt. Nem vagyok cukros, viszont asztmám van, ami miatt nem igazán tudtam sportos életet élni. Könnyű annak, aki nem köpi ki a tüdejét 200 méter után. De engem nem zavar, hogy van rajtam felesleg, jól érzem magam a bőrömben, csak az ilyen náci seggfejektől vagyok rosszul, mint amilyen te is vagy.

2020. júl. 5. 00:05
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most, 15 évesen nem vagy cukros, de előbb utóbb az leszel, ha így folytatod.


Ha az egészséges életmódra való biztatást nácizmusnak veszed, szerintem pszichológussal is kéne beszélj.

2020. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#14

A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

Az lehet, hogy most jól érzed magad a bőrödben, de pár év múlva, már nemcsak az asztmával fogsz küzdeni.

A szervezet meg fogja magát bosszúlni, hogy minden egyes nap ekkora megterhelésnek veted alá, mint pl. X kg túlsúly elviselése.

2020. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Te nem véletlenül az a "feedee" nő vagy, aki a Szex témakörben szokta ecsetelni, hogy szexuálisan mennyire felizgatja az elhízás? És ha szólnak, hogy ez marha egészségtelen, akkor hisztit csap?
2020. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A zsír mennyisége a testünkön elsősorban az étkezésen múlik, a sportos életmód ennek a támogatására, illetve az izomépítésre kell. El se hiszem, hogy egy pillanatra elhittem, hogy tényleg van valami betegséged, ami miatt nem tudsz változtatni a dolgon.


Senkit se szabadna bántani a külseje miatt és őszintén elmondhatom, hogy nem is szoktam, sőt, ilyenkor ki is állok az emberek mellett. De hogy mereszéled ezt az egészet a bőrszín alapú diszkriminációhoz hasonlítani?! A különböző bőrszíneknek SEMMILYEN negatív hatása nincs az életünkre és VELÜNK SZÜLETETT, nem tudunk változtatni rajta. Egyik se szép dolog, de teljesen más valakit az életmódja és a döntései miatt támadni, mint olyan dolgokért, ami felett nincs hatalma és alapvetően nem is rossz dolgok.

2020. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Náci seggfej XD

A nácik nem irtották a kövéreket, bár ebből a hozzászólásból kiindulva jobb lett volna...

2020. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!