Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha 26...

Szerintetek az baj ha 26 évesen még életemben semmiféle alkoholt nem ittam? Ha bárhova elmegyünk általában én vagyok a sofőr.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 22:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a sofőr ne is igyál alkoholt.Ha pedig inni akarsz, akkor kérj meg valakit, hogy vezessen.
2020. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Nem kötelező.
2020. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem baj, ha neked így jó, én alkohol ellenes is vagyok, nem érdekel mit szólnak hozzá.
2020. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
MIért lenne baj? Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni hogy akarsz-e inni vagy sem. Én pl életemben nem ittam még energiaitalt, kóstolás szintjén sem, mert nem akarok. Egyszer megcsapott az illata (nekem inkább szag volt), és eldöntöttem, hogy ezt én nem. Ez se ciki.
2020. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem. Te bajnak érzed? Ha nem, akkor nincs miről beszélni.
2020. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj. Szerintem pont az ciki hogy sokan azért isznak mert ezt látják másoktól, azt hiszik nem lehet szórakozni anélkül hogy lerészegednének vagy szétokádnának mindent.

Akkor igyon az ember ha kedve tartja, persze bizonyos keretek között, ne pedig ha kell ha nem.

Egyébként nem maradtál le sokról.

2020. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem baj, maximum akkor lehet egy negatív dolog, ha egyszer mégis úgy döntesz hogy pl egy társaságban iszol, ahol mindenki nagyjából hozzá van szokva az alkoholhoz, te pedig már egy doboz sörtől ki leszel ütve. De ha a megfelelő társaságban vagy, akkor ebből sem lesz baj.
2020. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék soha inni, mert általában mindig én vezetek. Meg én alkohol nélkül is ugyanúgy feltudok oldódni egy jobb társaságban.
2020. júl. 3. 22:57
 9/42 A kérdező kommentje:
Csak az nem a legjobb mikor nem megyek, és hajnalban mehetek fuvarozgatni :D
2020. júl. 3. 23:12
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, taxisofőr? :D
2020. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!